Zgoda na pliki cookie
Pliki cookie, które używamy na stronie pozwalają na poprawne jej funkcjonowanie oraz analize statystyki.
Opcjonalne pliki: Google Analytics.
Wymagane pliki: PHP Session
44-240 Żory
ul. Kościuszki 24

Waluty wymieniane w Kantorze w Żorach

Aktualizacja : 2024-04-03 11:41:38
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Algieria Dinar Algieria Dinar DZD0.02170.0517
Angola Kwanza Angola Kwanza AOA0.00250.0124
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rial SAR0.87301.2230
Argentyna Peso Argentyna Peso ARS0.00380.0520
Armenia Dram Armenia Dram AMD0.00860.0131
Florin arubański Florin arubański AWG1.87402.4211
Azerbejdżan Manat Azerbejdżan Manat AZN2.22932.6800
Bahama Dolar Bahama Dolar BSD3.28304.3340
Bahrajn Dinar Bahrajn Dinar BHD6.883914.5738
Bangladesz Taka Bangladesz Taka BDT0.01690.0578
Barbados Dolar Barbados Dolar BBD1.34023.0064
Belize Dolar Belize Dolar BZD1.84962.0190
BiH Marka BiH Marka BAM2.14232.4123
Boliwia Boliviano Boliwia Boliviano BOB0.41220.6321
Bostwana Pula Bostwana Pula BWP0.20930.4558
Brazylia Real Brazylia Real BRL0.73260.9356
Brunei Dolar Brunei Dolar BND2.17294.5306
CFP Frank CFP Frank XPF0.02690.0439
Chile Peso Chile Peso CLP0.00250.0054
Dominikana Peso Dominikana Peso DOP0.05650.0875
Dżibuti Frank Dżibuti Frank DJF0.01250.0358
Egipt Funt Egipt Funt EGP0.07140.1264
Eswatini Lilangeni Eswatini Lilangeni SZL0.16850.3547
Etiopia Birr Etiopia Birr ETB0.10360.1272
Fidżi Dolar Fidżi Dolar FJD1.35391.8096
Filipiny peso Filipiny peso PHP0.05830.0833
Gambia Dalasi Gambia Dalasi GMD0.03610.0631
Ghana Cedi Ghana Cedi GHS0.17440.7514
Gibraltar Funt Gibraltar Funt GIP3.65775.2277
Gujana Dolar Gujana Dolar GYD0.01650.0193
Gulden Antylski Gulden Antylski ANG1.62012.4974
Gwatemala Quetzal Gwatemala Quetzal GTQ0.46090.5805
Honduras Lempira Honduras Lempira HNL0.12960.1658
Honkong Dolar Honkong Dolar HKD0.42460.6051
Indie Rupia Indie Rupia INR0.04200.0589
Indonezja Rupia Indonezja Rupia IDR0.19600.3249
Jamajka Dolar Jamajka Dolar JMD0.01180.0492
Jordania Dinar Jordania Dinar JOD5.22156.3173
Kambodża Riel Kambodża Riel KHR0.00050.0013
Katar rial Katar rial QAR0.75871.2903
Kazachstan Tenge Kazachstan Tenge KZT0.00510.0109
Kenia Szyling Kenia Szyling KES0.02640.0404
Kirgistan Som Kirgistan Som KGS0.05170.0662
Kolumbia Peso Kolumbia Peso COP0.00080.0018
Korea Południowa Won Korea Południowa Won KRW0.28820.3952
Kostaryka Colón Kostaryka Colón CRC0.00450.0250
Kuba Peso Kuba Peso CUC0.01103.0000
Kuwejt Dinar Kuwejt Dinar KWD9.821016.6326
Laos Kip Laos Kip LAK0.00010.0003
Lesotho Loti Lesotho Loti LSL0.22880.2779
Macedonia Denar Macedonia Denar MKD0.07070.0897
Madagaskar Ariary Madagaskar Ariary MGA0.00070.0017
Makau Pataca Makau Pataca MOP0.35580.5224
Malawi Kwacha Malawi Kwacha MWK0.00130.0050
Malediwy rupia Malediwy rupia MVR0.20760.3576
Malezja ringgit Malezja ringgit MYR0.76441.0647
Maroko Dirham Maroko Dirham MAD0.39050.5275
Mauritius rupia Mauritius rupia MUR0.07620.1362
lej mołdawski lej mołdawski MDL0.17000.2918
Mongolia Tugrik Mongolia Tugrik MNT0.00070.0015
Mozambik Metical Mozambik Metical MZN0.04710.0848
Namibia dolar Namibia dolar NAD0.19540.2674
Nepal rupia Nepal rupia NPR0.01550.0458
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolar NZD2.34982.7498
Oman rial Oman rial OMR8.719213.8458
Pakistan rupia Pakistan rupia PKR0.00860.0266
Paragwaj guarani Paragwaj guarani PYG0.57000.5857
Peru sol Peru sol PEN1.11431.3665
RPA Rand RPA Rand ZAR0.19390.3042
Rwanda Frank Rwanda Frank RWF0.00230.0041
RZP Escudo RZP Escudo CVE0.03740.0494
Serbia Dinar Serbia Dinar RSD0.03660.0466
Seszele rupia Seszele rupia SCR0.29040.4704
Singapur dolar Singapur dolar SGD2.82913.3291
Sir Lanka Rupia Sir Lanka Rupia LKR0.01250.0282
Tadżykistan Somoni Tadżykistan Somoni TJS0.36590.3913
Tajwan Dolar Tajwan Dolar TWD0.05880.1964
Tanzania Szyling Tanzania Szyling TZS0.00100.0023
Tonga Paʻanga Tonga Paʻanga TOP1.18501.6691
Trynidad Tobago Dolar Trynidad Tobago Dolar TTD0.14790.4379
Tunezja Dinar Tunezja Dinar TND1.28241.5226
Uganda Szyling Uganda Szyling UGX0.00030.0015
Urugwaj Peso Urugwaj Peso UYU0.05190.1954
Uzbekistan Sum Uzbekistan Sum UZS0.16110.4271
Vanuatu Vatu Vanuatu Vatu VUV0.02350.0438
Wietnam Dong Wietnam Dong VND0.01140.0214
Wschodnie Karaiby Dolar Wschodnie Karaiby Dolar XCD1.24931.8822
Wyspy Salomona dolar Wyspy Salomona dolar SBD0.37870.5216
Zambia Kwacha Zambia Kwacha ZMW0.03710.3471
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
© 1989 - 2024 Kantor Żory