Aktualizacja : 2022-01-17 19:58:45
Ceny Hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR4.51004.5500
USA Dolar USA Dolar USD3.96004.0300
Czechy Korona Czechy Korona CZK0.18300.1885
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP5.38005.4500
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF4.32004.3850
Australia Dolar Australia Dolar AUD2.81502.8900
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD3.12003.1950
Dania Korona Dania Korona DKK0.60250.6130
Szwecja korona Szwecja korona SEK0.43350.4440
Norwegia korona Norwegia korona NOK0.44800.4580
ZEA Dirham ZEA Dirham AED1.12001.2000
Chiny Juan Chiny Juan CNY0.59000.6300
Izrael Szekla Izrael Szekla ILS1.10001.3500
Japonia Jen Japonia Jen (100) JPY32.500036.5000
Meksyk peso Meksyk peso (100) MXN18.000021.5000
Rosja Rubel Rosja Rubel RUB0.05000.0560
Turcja Lira Turcja Lira (10) TRY3.10005.4500
Ukraina Hrywna Ukraina Hrywna (100) UAH14.700016.2000
Bułgaria Lew Bułgaria Lew BGN2.34002.4900
Chorwacja Kuna Chorwacja Kuna HRK0.60300.6750
Węgry Forint Węgry Forint (100) HUF1.20001.3900
Albania Lek Albania Lek (100) ALL3.80004.3000
Rumunia lej Rumunia lej (100) RON92.000099.0000
Islandia Korona Islandia Korona ISK0.02770.0325
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR 4.4600 4.5900
USA Dolar USA Dolar USD 3.9400 4.0500
Czechy Korona Czechy Korona CZK 0.1790 0.1900
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP 5.3300 5.4600
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF 4.2700 4.4000
Australia Dolar Australia Dolar AUD 2.7700 2.9200
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD 3.0800 3.2300
Dania Korona Dania Korona DKK 0.5970 0.6160
Szwecja korona Szwecja korona SEK 0.4290 0.4460
Norwegia korona Norwegia korona NOK 0.4430 0.4600
ZEA Dirham ZEA Dirham AED 1.1000 1.2300
Chiny Juan Chiny Juan CNY 0.4500 0.6500
Izrael Szekla Izrael Szekla ILS 1.0500 1.3300
Japonia Jen Japonia Jen JPY 3.1000 3.9000
Meksyk peso Meksyk peso MXN 18.5000 24.0000
Rosja Rubel Rosja Rubel RUB 0.0450 0.0600
Turcja Lira Turcja Lira TRY 2.5000 5.5000
Ukraina Hrywna Ukraina Hrywna UAH 14.5000 16.2000
Bułgaria Lew Bułgaria Lew BGN 2.3000 2.5100
Chorwacja Kuna Chorwacja Kuna HRK 0.6000 0.6800
Tajlandia Baht Tajlandia Baht THB 10.0000 13.7000
Węgry Forint Węgry Forint HUF 1.2000 1.3900
Gruzja Lari Gruzja Lari GEL 1.1000 1.4100
Albania Lek Albania Lek ALL 3.7000 4.5000
Rumunia lej Rumunia lej RON 90.0000 103.0000
Islandia Korona Islandia Korona ISK 0.0270 0.0340
Białoruś RubelBiałoruś Rubel BYN0.70001.7000
BiH MarkaBiH Marka BAM2.30002.5500
Brazylia RealBrazylia Real BRL0.70000.8400
Brunei DolarBrunei Dolar BND2.50003.5000
Chile PesoChile Peso CLP0.00300.0054
Dominikana PesoDominikana Peso DOP0.05730.0873
Egipt FuntEgipt Funt EGP0.26000.3200
Filipiny pesoFilipiny peso PHP0.06000.0900
Honkong DolarHonkong Dolar HKD0.42000.5200
Indie RupiaIndie Rupia INR0.03300.0650
Jordania DinarJordania Dinar JOD5.30006.1000
Kazachstan TengeKazachstan Tenge KZT0.00500.0120
Korea Południowa WonKorea Południowa Won (100) KRW0.20000.4500
Kuwejt DinarKuwejt Dinar KWD9.500014.0000
Macedonia DenarMacedonia Denar MKD0.06000.0900
Madagaskar AriaryMadagaskar Ariary MGA0.00070.0012
Malediwy rupiaMalediwy rupia MVR0.20000.3200
Malezja ringgitMalezja ringgit MYR0.50001.0500
Maroko DirhamMaroko Dirham MAD0.37000.5000
Mauritius rupiaMauritius rupia MUR0.07000.1200
Mołdawia LejMołdawia Lej MDL0.13000.2500
Nowa Zelandia dolarNowa Zelandia dolar NZD2.62002.9500
Oman rialOman rial OMR7.929311.5293
Peru solPeru sol PEN0.78001.2200
RPA RandRPA Rand ZAR0.18000.2990
Serbia DinarSerbia Dinar RSD0.03200.0490
Seszele rupiaSeszele rupia SCR0.15000.3600
Singapur dolarSingapur dolar SGD2.60003.0900
Tajwan DolarTajwan Dolar TWD0.08500.1600
Tanzania SzylingTanzania Szyling TZS0.00100.0023
Tunezja DinarTunezja Dinar TND1.25001.5800
Wietnam DongWietnam Dong (1000) VND0.08000.2200
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR 3.0000 4.4559
USA Dolar USD 3.9000 4.3000
Czechy Korona CZK 0.1000 0.1820
Wielka Brytania Funt GBP 3.0000 5.2000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Wygląd kantoru MAX w Żorach

Kantor MAX Żory

44-240 Żory
ul. Kościuszki 24

poniedziałek
8:00-20:00
wtorek
8:00-20:00
środa
8:00-20:00
czwartek
8:00-20:00
piątek
8:00-20:00
sobota
8:00-20:00
niedziela
nieczynne

skupujemy wycofane banknoty

reklama chf 8
Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria frank 8 seria Szwajcaria frank 8 seriaCHF8 4.15004.3400
Anglia stary Funt Anglia stary FuntGBP 5.11005.3800
Australia stary Dolar Australia stary DolarAUD 2.43502.9400
Austria Szyling Austria SzylingATS 0.23000.2900
Belgia Frank Belgia FrankBEF 0.08000.0960
Dania stara Korona Dania stara KoronaDKK 0.51000.5500
Czechy stara Korona Czechy stara KoronaCZK 0.13000.1820
Chorwacja stara Kuna Chorwacja stara KunaHRK 0.42000.5900
Estonia Korona Estonia KoronaEEK 0.20400.2900
Holandia gulden Holandia guldenNLG 0.65001.9500
Hongkong stary Dolar Hongkong stary DolarHKD 0.36000.4750
Irlandia stary Funt Irlandia stary FuntIEP 5.00005.4000
Japonia stary Jen Japonia stary JenJPY 0.02450.0360
Kanada stary Dolar Kanada stary DolarCAD 2.67503.1500
Litwa Lit Litwa LitLTL 0.94501.1300
Luksemburg Frank Luksemburg FrankLUF 0.08000.0950
Łotwa Łat Łotwa ŁatLVL 4.62005.4800
Niemcy Marka Niemcy MarkaDEM 1.71002.2000
Norwegia stara korona Norwegia stara koronaNOK 0.40000.4550
Nowa Zelandia stary dolar Nowa Zelandia stary dolarNZD 1.90002.6300
Korona Słowacka Korona SłowackaSKK 0.10900.1300
Słowenia Tolar Słowenia TolarSIT 0.01320.0180
Szwajcaria stary Frank Szwajcaria stary FrankCHF 4.00004.4000
Węgry stary Forint Węgry stary ForintHUF 0.00920.0110
Wyspy Man Funt Wyspy Man FuntIMP 5.00005.3300
Szkocja funt Szkocja funtSCP 5.00005.3800
Jersey Funt Jersey FuntJEP 5.00005.3300
Irlandia Funt Irlandia FuntIEP 5.00005.3300
Guernsey Funt Guernsey FuntGGP 5.00005.3300
Falklandy Funt Falklandy FuntFKP 5.00005.3300
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria frank 8 seria CHF8 4.00004.3500
Anglia stary Funt GBP 4.00005.3900
Australia stary Dolar AUD 2.06002.9400
Austria Szyling ATS 0.22000.3000
Belgia Frank BEF 0.07900.0970
Dania stara Korona DKK 0.44000.5600
Czechy stara Korona CZK 0.12000.1820
Chorwacja stara Kuna HRK 0.41000.6000
Estonia Korona EEK 0.18000.3000
Holandia gulden NLG 0.64002.0000
Hongkong stary Dolar HKD 0.35000.4800
Irlandia stary Funt IEP 4.56005.4000
Japonia stary Jen JPY 0.02400.0380
Kanada stary Dolar CAD 2.20003.1500
Litwa Lit LTL 0.75001.1500
Luksemburg Frank LUF 0.07900.0960
Łotwa Łat LVL 4.60005.5000
Niemcy Marka DEM 1.71002.4000
Norwegia stara korona NOK 0.34000.4550
Nowa Zelandia stary dolar NZD 1.88002.6500
Korona Słowacka SKK 0.10800.1320
Słowenia Tolar SIT 0.01300.0200
Szwajcaria stary Frank CHF 3.15004.2500
Węgry stary Forint HUF 0.00900.0130
Wyspy Man Funt IMP 4.40005.3800
Szkocja funt SCP 4.95005.3800
Jersey Funt JEP 4.40005.3800
Irlandia Funt IEP 4.95005.3800
Guernsey Funt GGP 5.00005.3800
Falklandy Funt FKP 4.40005.3800
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

Nasza oferta walutowa:

Aktualnie oferujemy Państwu wymianę 140 walut świata w tym oczywiście i najpolularniejsze : euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski i koronę czeską – możliwość negocjowania cen niezależnie od ilości wymienianej waluty a także możliwość zamiawiania waluty na telefon na późniejszy termin. W naszym serwisie kursy ustalane są na bieżąco na podstawie danych z giełdy walut. Przy wymianie walut egoztycznych może wystąpić chwilowy brak konkretnej waluty.


Jak trafić do kantoru :

Nasz kantor znajduje się w sklepie Biedronka w samym centrum Żor, rondo ulic Stodolna, Kościuszki, Huloki. Przed sklepem znajduje się duży parking dla klientów sklepu oraz naszego kantoru, proszę pamietać iż godziny pracy różnią się od godzin pracy sklepu.


Zostań naszym klientem

Dla naszych stałych klientów proponujemy zawsze lepszy kurs kupna lub sprzedaży walut oferowanych w naszym kantorze, zapytaj się o kartę stałego klienta, zapraszamy również inne kantory w Żorach do współpracy w ramach kupna i sprzedaży walut.

Wymiana walut zjazd z autostrady A1

Planujesz wyjazd za granice na wakacje, potrzebujesz obcą walutę zapraszamy do kantoru MAX w Żorach, Podróżując autostradą A1 w kierunku Czech, Słowacji, Austrii, Słowenii, Węgier czy Chorwacji możesz zjechać z autostrady A1 na odcinku Autostrada Bursztynowa na drogę 935 do centrum Żor, lub podróżując droga krajową 81 zjechać na ul. Kościuszki koło Stacji Paliw Orlen i kierując się w do centrum Żor i na pierwszym rondzie kierować się CH Biedronka w którym znajduje się nasz Kantor. Oferujemy wymianę wszystkich wakacyjnych walut świata.

Praca w kantorze Żory

Zatrudnimy osobę na stanowisko kasjera walutowego, mile widziany ukończony kurs walutowo-złotówkowy.
praca@kantoryzory.pl

Dla klientów kantoru

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.



© 2017 - 2021 Kantor Żory