Żory ul. Kościuszki 24 Biedronka

Aktualizacja : 2023-01-29 10:27:04
Ceny Hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR4.66004.7250
USA Dolar USA Dolar USD4.32004.3750
Czechy Korona Czechy Korona CZK0.19450.1980
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP5.32005.3900
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF4.67004.7350
Australia Dolar Australia Dolar AUD3.04003.1300
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD3.22003.3100
Dania Korona Dania Korona DKK0.61500.6260
Szwecja korona Szwecja korona SEK0.41400.4220
Norwegia korona Norwegia korona NOK0.43000.4380
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEuro EUR4.60004.7500
USA DolarUSA Dolar USD4.25004.3900
Czechy KoronaCzechy Korona CZK0.19300.2000
Wielka Brytania FuntWielka Brytania Funt GBP5.27005.4300
Szwajcaria FrankSzwajcaria Frank CHF4.60004.7700
Australia DolarAustralia Dolar AUD2.99003.1600
Kanada DolarKanada Dolar CAD3.16003.3300
Dania KoronaDania Korona DKK0.61000.6270
Szwecja koronaSzwecja korona SEK0.40800.4240
Norwegia koronaNorwegia korona NOK0.42300.4400
ZEA DirhamZEA Dirham AED1.16001.3000
Chiny JuanChiny Juan CNY0.59000.6840
Izrael SzeklaIzrael Szekla ILS1.17601.4100
Japonia JenJaponia Jen (100) JPY3.20003.5700
Meksyk pesoMeksyk peso (100) MXN23.500027.5000
Rosja RubelRosja Rubel RUB0.05000.0720
Turcja LiraTurcja Lira (10) TRY2.24002.8800
Ukraina HrywnaUkraina Hrywna (100) UAH10.000011.3000
Bułgaria LewBułgaria Lew BGN2.30002.4600
Chorwacja KunaChorwacja Kuna HRK0.50000.0000
Tajlandia BahtTajlandia Baht (100) THB12.000014.5000
Węgry ForintWęgry Forint (100) HUF1.09001.3000
Gruzja LariGruzja Lari GEL1.60001.7800
Albania LekAlbania Lek (100) ALL3.60004.6000
Rumunia lejRumunia lej (100) RON90.9000102.5000
Islandia KoronaIslandia Korona ISK0.03000.0380
BiH MarkaBiH Marka BAM2.25002.5500
Brazylia RealBrazylia Real BRL0.81001.0600
Chile PesoChile Peso CLP0.00370.0055
Dominikana PesoDominikana Peso DOP0.08000.1100
Egipt FuntEgipt Funt EGP0.15000.2550
Indonezja RupiaIndonezja Rupia (100) IDR0.02500.0370
Jordania DinarJordania Dinar JOD6.05007.5000
Kenia SzylingKenia Szyling KES0.03150.0500
Korea Południowa WonKorea Południowa Won (100) KRW0.30000.4500
Macedonia DenarMacedonia Denar MKD0.07000.0945
Malediwy rupiaMalediwy rupia MVR0.23000.4000
Malezja ringgitMalezja ringgit MYR0.80001.1500
Nowa Zelandia dolarNowa Zelandia dolar NZD2.55003.0500
Oman rialOman rial OMR9.500013.9000
Peru solPeru sol PEN1.10001.4000
RPA RandRPA Rand ZAR0.21000.3300
RZP EscudoRZP Escudo CVE0.03500.0550
Seszele rupiaSeszele rupia SCR0.26000.4500
Singapur dolarSingapur dolar SGD3.02003.4500
Tajwan DolarTajwan Dolar TWD0.07000.2000
Tunezja DinarTunezja Dinar TND1.30001.6000
Wietnam DongWietnam Dong (100) VND0.01700.0300
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
bilon Euro Euro EUR3.00004.6500
bilon USA Dolar USA Dolar USD4.27004.6000
bilon Czechy Korona Czechy Korona CZK0.10000.1990
bilon Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP3.00005.7000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Wygląd kantoru MAX w Żorach

Kantor MAX Żory

44-240 Żory
ul. Kościuszki 24

/Wycofane franki szwajcarskie 8 seria
Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupno
Szwajcaria frank 8 seria Szwajcaria frank 8 seriaCHF84.4000
Anglia stary Funt Anglia stary FuntGBP5.0800
Australia stary Dolar Australia stary DolarAUD2.9400
Dania stara Korona Dania stara KoronaDKK0.5700
Czechy stara Korona Czechy stara KoronaCZK0.1380
Japonia stary Jen Japonia stary JenJPY0.0219
Kanada stary Dolar Kanada stary DolarCAD3.0900
Norwegia stara korona Norwegia stara koronaNOK0.4100
Szwajcaria stary Frank Szwajcaria stary FrankCHF4.3600
Węgry stary Forint Węgry stary ForintHUF0.0083
Falklandy Funt Falklandy FuntFKP4.9200
Guernsey Funt Guernsey FuntGGP4.9200
Irlandia Funt Irlandia FuntIEP4.9200
Jersey Funt Jersey FuntJEP4.9200
Szkocja funt Szkocja funtSCP4.9700
Wyspy Man Funt Wyspy Man FuntIMP4.9200
Niemcy Marka Niemcy MarkaDEM1.8500
Irlandia stary Funt Irlandia stary FuntIES4.9200
Estonia Korona Estonia KoronaEEK0.2700
Belgia Frank Belgia FrankBEF0.0810
Korona Słowacka Korona SłowackaSKK0.1090
Austria Szyling Austria SzylingATS0.2400
Łotwa Łat Łotwa ŁatLVL5.6100
Litwa Lit Litwa LitLTL1.1400
Luksemburg Frank Luksemburg FrankLUF0.0910
Słowenia Tolar Słowenia TolarSIT0.0170
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupno
Szwajcaria frank 8 seriaCHF84.2100
Anglia stary FuntGBP5.0000
Australia stary DolarAUD2.0500
Dania stara KoronaDKK0.5400
Czechy stara KoronaCZK0.1320
Japonia stary JenJPY0.0214
Kanada stary DolarCAD2.2300
Norwegia stara koronaNOK0.3800
Szwajcaria stary FrankCHF3.7500
Węgry stary ForintHUF0.0060
Falklandy FuntFKP4.6000
Guernsey FuntGGP4.6000
Irlandia FuntIEP4.6000
Jersey FuntJEP4.6000
Szkocja funtSCP4.6000
Wyspy Man FuntIMP4.6000
Niemcy MarkaDEM1.7500
Irlandia stary FuntIES4.0100
Estonia KoronaEEK0.1920
Belgia FrankBEF0.0700
Korona SłowackaSKK0.0500
Austria SzylingATS0.3300
Łotwa ŁatLVL4.8700
Litwa LitLTL0.9500
Luksemburg FrankLUF0.0880
Słowenia TolarSIT0.0170
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

Nasza oferta walutowa:

Aktualnie oferujemy Państwu wymianę 140 walut świata w tym oczywiście i najpolularniejsze : euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski i koronę czeską – możliwość negocjowania cen niezależnie od ilości wymienianej waluty a także możliwość zamiawiania waluty na telefon na późniejszy termin. W naszym serwisie kursy ustalane są na bieżąco na podstawie danych z giełdy walut. Przy wymianie walut egoztycznych może wystąpić chwilowy brak konkretnej waluty.


Jak trafić do kantoru :

Nasz kantor znajduje się w sklepie Biedronka w samym centrum Żor, rondo ulic Stodolna, Kościuszki, Huloki. Przed sklepem znajduje się duży parking dla klientów sklepu oraz naszego kantoru, proszę pamietać iż godziny pracy różnią się od godzin pracy sklepu.


Zostań naszym klientem

Dla naszych stałych klientów proponujemy zawsze lepszy kurs kupna lub sprzedaży walut oferowanych w naszym kantorze, zapytaj się o kartę stałego klienta, zapraszamy również inne kantory w Żorach do współpracy w ramach kupna i sprzedaży walut.

Wymiana walut zjazd z autostrady A1

Planujesz wyjazd za granice na wakacje, potrzebujesz obcą walutę zapraszamy do kantoru MAX w Żorach, Podróżując autostradą A1 w kierunku Czech, Słowacji, Austrii, Słowenii, Węgier czy Chorwacji możesz zjechać z autostrady A1 na odcinku Autostrada Bursztynowa na drogę 935 do centrum Żor, lub podróżując droga krajową 81 zjechać na ul. Kościuszki koło Stacji Paliw Orlen i kierując się w do centrum Żor i na pierwszym rondzie kierować się CH Biedronka w którym znajduje się nasz Kantor. Oferujemy wymianę wszystkich wakacyjnych walut świata.

Praca w kantorze Żory

Zatrudnimy osobę na stanowisko kasjera walutowego, mile widziany ukończony kurs walutowo-złotówkowy.
praca@kantoryzory.pl

Dla klientów kantoru

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.

Wygląd kantoru MAX w Żorach