Aktualizacja : 2022-10-06 13:31:16
Ceny Hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR
4.8100
4.8600
USA Dolar USA Dolar USD
4.8600
4.9200
Czechy Korona Czechy Korona CZK
0.1915
0.1970
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP
5.4700
5.5700
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF
4.9400
5.0600
Australia Dolar Australia Dolar AUD3.14003.2300
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD3.55003.6250
Dania Korona Dania Korona DKK0.64100.6520
Szwecja korona Szwecja korona SEK0.43900.4490
Norwegia korona Norwegia korona NOK0.45100.4680
Chorwacja Kuna Chorwacja Kuna HRK0.61500.6530
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR
4.7500
4.9000
USA Dolar USA Dolar USD
4.7500
4.9800
Czechy Korona Czechy Korona CZK
0.1895
0.1980
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP
5.4200
5.6200
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF
4.8500
5.0900
Australia Dolar Australia Dolar AUD3.0700 3.2700
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD3.5000 3.6700
Dania Korona Dania Korona DKK0.6350 0.6570
Szwecja korona Szwecja korona SEK0.4330 0.4510
Norwegia korona Norwegia korona NOK0.4450 0.4690
ZEA Dirham ZEA Dirham AED1.3000 1.4750
Chiny Juan Chiny Juan CNY0.6300 0.7500
Izrael Szekla Izrael Szekla ILS1.3090 1.5120
Japonia Jen Japonia Jen (100) JPY3.2000 3.7500
Meksyk peso Meksyk peso (100) MXN18.5000 25.0000
Rosja Rubel Rosja Rubel RUB0.0500 0.0720
Turcja Lira Turcja Lira (10) TRY2.6500 3.4000
Ukraina Hrywna Ukraina Hrywna (100) UAH10.0000 11.4000
Bułgaria Lew Bułgaria Lew BGN2.4000 2.6000
Chorwacja Kuna Chorwacja Kuna HRK0.6150 0.6550
Tajlandia Baht Tajlandia Baht (100) THB13.0000 14.5000
Węgry Forint Węgry Forint (100) HUF1.1000 1.3000
Gruzja Lari Gruzja Lari GEL1.6500 1.8500
Albania Lek Albania Lek (100) ALL3.9000 4.6800
Rumunia lej Rumunia lej (100) RON94.7000 107.0000
Islandia Korona Islandia Korona ISK0.0300 0.0380
Armenia DramArmenia Dram AMD0.00700.0140
Azerbejdżan ManatAzerbejdżan Manat AZN2.00002.9900
BiH MarkaBiH Marka BAM2.38002.6500
Brazylia RealBrazylia Real BRL0.80001.0600
Chile PesoChile Peso CLP0.00370.0065
Dominikana PesoDominikana Peso DOP0.08000.1100
Egipt FuntEgipt Funt EGP0.23000.3500
Filipiny pesoFilipiny peso PHP0.06800.0970
Honkong DolarHonkong Dolar HKD0.50000.6400
Indie RupiaIndie Rupia INR0.04000.0690
Indonezja RupiaIndonezja Rupia (100) IDR0.02700.0380
Jordania DinarJordania Dinar JOD6.60007.5500
Kambodża RielKambodża Riel KHR0.00050.0019
Kazachstan TengeKazachstan Tenge KZT0.00500.0190
Kenia SzylingKenia Szyling KES0.03200.0600
Kolumbia PesoKolumbia Peso COP0.00050.0016
Korea Południowa WonKorea Południowa Won (100) KRW0.30000.4500
Kuwejt DinarKuwejt Dinar KWD9.500015.0000
Macedonia DenarMacedonia Denar MKD0.07000.0945
Malediwy rupiaMalediwy rupia MVR0.25000.3700
Malezja ringgitMalezja ringgit MYR0.80001.1700
Maroko DirhamMaroko Dirham MAD0.40000.6300
Mauritius rupiaMauritius rupia MUR0.07000.1400
Mołdawia LejMołdawia Lej MDL0.15000.2700
Nepal rupiaNepal rupia NPR0.02200.0425
Nowa Zelandia dolarNowa Zelandia dolar NZD2.50003.0700
Oman rialOman rial OMR8.200013.2000
Peru solPeru sol PEN1.10001.4000
RPA RandRPA Rand ZAR0.20000.3500
RZP EscudoRZP Escudo CVE0.03800.0590
Serbia DinarSerbia Dinar RSD0.03500.0490
Seszele rupiaSeszele rupia SCR0.30000.4500
Singapur dolarSingapur dolar SGD3.10003.6500
Sir Lanka RupiaSir Lanka Rupia LKR0.00800.0300
Tajwan DolarTajwan Dolar TWD0.09000.2000
Tunezja DinarTunezja Dinar TND1.45001.6900
Wietnam DongWietnam Dong (100) VND0.01700.0300
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR
3.0000
4.6500
USA Dolar USD
4.4000
5.2000
Czechy Korona CZK
0.1000
0.1990
Wielka Brytania Funt GBP
3.0000
5.7000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Wygląd kantoru MAX w Żorach

Kantor MAX Żory

44-240 Żory
ul. Kościuszki 24

Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria frank 8 seria Szwajcaria frank 8 seriaCHF84.74004.9600
Anglia stary Funt Anglia stary FuntGBP5.22005.5300
Australia stary Dolar Australia stary DolarAUD2.71003.0000
Dania stara Korona Dania stara KoronaDKK0.61000.6600
Czechy stara Korona Czechy stara KoronaCZK0.13600.1920
Japonia stary Jen Japonia stary JenJPY0.02210.0337
Kanada stary Dolar Kanada stary DolarCAD2.99003.4900
Norwegia stara korona Norwegia stara koronaNOK0.42000.4500
Szwajcaria stary Frank Szwajcaria stary FrankCHF4.56004.9300
Węgry stary Forint Węgry stary ForintHUF0.00790.0118
Falklandy Funt Falklandy FuntFKP5.05005.6000
Guernsey Funt Guernsey FuntGGP5.05005.6000
Irlandia Funt Irlandia FuntIEP4.94005.5100
Jersey Funt Jersey FuntJEP5.05005.6000
Szkocja funt Szkocja funtSCP5.13005.5200
Wyspy Man Funt Wyspy Man FuntIMP5.22005.6000
Niemcy Marka Niemcy MarkaDEM1.97002.5100
Irlandia stary Funt Irlandia stary FuntIES4.94005.4900
Estonia Korona Estonia KoronaEEK0.21000.3140
Belgia Frank Belgia FrankBEF0.09100.1220
Korona Słowacka Korona SłowackaSKK0.11200.1650
Austria Szyling Austria SzylingATS0.00000.3600
Łotwa Łat Łotwa ŁatLVL5.90006.9900
Litwa Lit Litwa LitLTL1.20001.4200
Luksemburg Frank Luksemburg FrankLUF0.09300.1220
Słowenia Tolar Słowenia TolarSIT0.01700.0210
Chorwacja stara Kuna Chorwacja stara KunaHRK0.42000.5900
Nowa Zelandia stary dolar Nowa Zelandia stary dolarNZD1.90002.6300
Hongkong stary Dolar Hongkong stary DolarHKD0.36000.4750
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria frank 8 seriaCHF84.56004.9800
Anglia stary FuntGBP5.05005.5300
Australia stary DolarAUD2.11003.2100
Dania stara KoronaDKK0.56000.6600
Czechy stara KoronaCZK0.13000.2030
Japonia stary JenJPY0.02170.0347
Kanada stary DolarCAD2.60003.6400
Norwegia stara koronaNOK0.40000.4700
Szwajcaria stary FrankCHF3.97004.9600
Węgry stary ForintHUF0.00570.0119
Falklandy FuntFKP4.72005.5200
Guernsey FuntGGP4.72005.5200
Irlandia FuntIEP4.72005.5200
Jersey FuntJEP4.72005.5200
Szkocja funtSCP4.72005.5200
Wyspy Man FuntIMP4.72005.5200
Niemcy MarkaDEM1.80002.5100
Irlandia stary FuntIES4.12005.4300
Estonia KoronaEEK0.19700.3170
Belgia FrankBEF0.09000.1230
Korona SłowackaSKK0.10900.1650
Austria SzylingATS0.00000.3600
Łotwa ŁatLVL5.01007.0600
Litwa LitLTL0.98001.3100
Luksemburg FrankLUF0.09100.1230
Słowenia TolarSIT0.01700.0210
Chorwacja stara KunaHRK0.41000.6000
Nowa Zelandia stary dolarNZD1.88002.6500
Hongkong stary DolarHKD0.35000.4800
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

Nasza oferta walutowa:

Aktualnie oferujemy Państwu wymianę 140 walut świata w tym oczywiście i najpolularniejsze : euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski i koronę czeską – możliwość negocjowania cen niezależnie od ilości wymienianej waluty a także możliwość zamiawiania waluty na telefon na późniejszy termin. W naszym serwisie kursy ustalane są na bieżąco na podstawie danych z giełdy walut. Przy wymianie walut egoztycznych może wystąpić chwilowy brak konkretnej waluty.


Jak trafić do kantoru :

Nasz kantor znajduje się w sklepie Biedronka w samym centrum Żor, rondo ulic Stodolna, Kościuszki, Huloki. Przed sklepem znajduje się duży parking dla klientów sklepu oraz naszego kantoru, proszę pamietać iż godziny pracy różnią się od godzin pracy sklepu.


Zostań naszym klientem

Dla naszych stałych klientów proponujemy zawsze lepszy kurs kupna lub sprzedaży walut oferowanych w naszym kantorze, zapytaj się o kartę stałego klienta, zapraszamy również inne kantory w Żorach do współpracy w ramach kupna i sprzedaży walut.

Wymiana walut zjazd z autostrady A1

Planujesz wyjazd za granice na wakacje, potrzebujesz obcą walutę zapraszamy do kantoru MAX w Żorach, Podróżując autostradą A1 w kierunku Czech, Słowacji, Austrii, Słowenii, Węgier czy Chorwacji możesz zjechać z autostrady A1 na odcinku Autostrada Bursztynowa na drogę 935 do centrum Żor, lub podróżując droga krajową 81 zjechać na ul. Kościuszki koło Stacji Paliw Orlen i kierując się w do centrum Żor i na pierwszym rondzie kierować się CH Biedronka w którym znajduje się nasz Kantor. Oferujemy wymianę wszystkich wakacyjnych walut świata.

Praca w kantorze Żory

Zatrudnimy osobę na stanowisko kasjera walutowego, mile widziany ukończony kurs walutowo-złotówkowy.
praca@kantoryzory.pl

Dla klientów kantoru

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.