Waluty wymieniane w Kantorze MAX Żory

Aktualizacja : 2022-08-19 16:48:28
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Afganistan Afgani Afganistan Afgani AFN0.03810.0772
Algieria Dinar Algieria Dinar DZD0.02710.0542
Angola Kwanza Angola Kwanza AOA0.00860.0177
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rial SAR1.00001.3800
Argentyna Peso Argentyna Peso ARS0.02000.0590
Armenia Dram Armenia Dram AMD0.00700.0140
Aruba Forin Aruba Forin AWG2.13303.0219
Azerbejdżan Manat Azerbejdżan Manat AZN2.00002.9900
Bahama Dolar Bahama Dolar BSD5.03814.5453
Bahrajn Dinar Bahrajn Dinar BHD9.513617.0270
Bangladesz Taka Bangladesz Taka BDT0.02580.0665
Barbados Dolar Barbados Dolar BBD1.89653.5002
Belize Dolar Belize Dolar BZD2.18782.5129
BiH Marka BiH Marka BAM2.38002.6500
Boliwia Boliviano Boliwia Boliviano BOB0.54560.7656
Bostwana Pula Bostwana Pula BWP0.20490.4573
Brazylia Real Brazylia Real BRL0.80001.0600
Brunei Dolar Brunei Dolar BND3.02465.0246
Burundi Frank Burundi Frank BIF0.00130.0032
CFP Frank CFP Frank XPF0.02970.0447
Chile Peso Chile Peso CLP0.00370.0065
Dominikana Peso Dominikana Peso DOP0.08000.1100
Dżibuti Frank Dżibuti Frank DJF0.01830.0374
Egipt Funt Egipt Funt EGP0.23000.3500
Eswatini Lilangeni Eswatini Lilangeni SZL0.16120.3556
Etiopia Birr Etiopia Birr ETB0.07720.1524
Fidżi Dolar Fidżi Dolar FJD1.48072.2641
Filipiny peso Filipiny peso PHP0.06800.0970
Frank CFA Afryka Srodkowa Frank CFA Afryka Srodkowa XAF0.00470.0084
Frank CFA Afryka Zachodnia Frank CFA Afryka Zachodnia XOF0.00460.0093
Gambia Dalasi Gambia Dalasi GMD0.06590.0929
Ghana Cedi Ghana Cedi GHS0.40180.6118
Gujana Dolar Gujana Dolar GYD0.02130.0246
Gulden Antylski Gulden Antylski ANG2.15193.1455
Gwatemala Quetzal Gwatemala Quetzal GTQ0.55120.7021
Gwinea Frank Gwinea Frank GNF0.03900.0589
Honduras Lempira Honduras Lempira HNL0.17000.1964
Honkong Dolar Honkong Dolar HKD0.50000.6400
Indie Rupia Indie Rupia INR0.04000.0690
Indonezja Rupia Indonezja Rupia IDR0.02700.0380
Iran Rial Iran Rial IRR0.01000.0112
Jamajka Dolar Jamajka Dolar JMD0.02000.1500
Jemen Rial Jemen Rial YER0.01200.0180
Jordania Dinar Jordania Dinar JOD6.60007.5500
Kambodża Riel Kambodża Riel KHR0.00050.0019
Katar rial Katar rial QAR0.95001.4000
Kazachstan Tenge Kazachstan Tenge KZT0.00500.0190
Kenia Szyling Kenia Szyling KES0.03200.0600
Kirgistan Som Kirgistan Som KGS0.04120.0655
Kolumbia Peso Kolumbia Peso COP0.00050.0016
Kongo Frank Kongo Frank CDF0.00200.0026
Korea Południowa Won Korea Południowa Won KRW0.30000.4500
Kostaryka Colón Kostaryka Colón CRC0.00400.0100
Kuwejt Dinar Kuwejt Dinar KWD9.500015.0000
Laos Kip Laos Kip LAK0.00020.0004
Lesotho Loti Lesotho Loti LSL0.24390.2859
Liban Funt Liban Funt LBP0.00170.0046
Libia Dinar Libia Dinar LYD0.98291.9752
Macedonia Denar Macedonia Denar MKD0.07000.0945
Madagaskar Ariary Madagaskar Ariary MGA0.00100.0014
Makau Pataca Makau Pataca MOP0.39920.5546
Malawi Kwacha Malawi Kwacha MWK0.00450.0054
Malediwy rupia Malediwy rupia MVR0.25000.3700
Malezja ringgit Malezja ringgit MYR0.80001.1700
Maroko Dirham Maroko Dirham MAD0.40000.6300
Mauritius rupia Mauritius rupia MUR0.07000.1400
Birma Kiat Birma Kiat MMK0.00190.0026
Mołdawia Lej Mołdawia Lej MDL0.15000.2700
Mongolia Tugrik Mongolia Tugrik MNT0.00100.0018
Mozambik Metical Mozambik Metical MZN0.06220.1120
Namibia dolar Namibia dolar NAD0.21720.2785
Nepal rupia Nepal rupia NPR0.02200.0425
Nikaragua Cordoba Nikaragua Cordoba NIO0.10300.1518
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolar NZD2.50003.0700
Oman rial Oman rial OMR8.200013.2000
Pakistan rupia Pakistan rupia PKR0.01310.0264
Paragwaj guarani Paragwaj guarani PYG0.58000.6900
Peru sol Peru sol PEN1.10001.4000
RPA Rand RPA Rand ZAR0.20000.3500
Rwanda Frank Rwanda Frank RWF0.00380.0055
RZP Escudo RZP Escudo CVE0.03800.0590
Serbia Dinar Serbia Dinar RSD0.03500.0490
Seszele rupia Seszele rupia SCR0.30000.4500
Singapur dolar Singapur dolar SGD3.10003.6500
Sir Lanka Rupia Sir Lanka Rupia LKR0.00800.0300
Syria Funt Syria Funt SYP0.00090.0029
Tadżykistan Somoni Tadżykistan Somoni TJS0.47580.5011
Tajwan Dolar Tajwan Dolar TWD0.09000.2000
Tanzania Szyling Tanzania Szyling TZS0.00110.0030
Tonga Paʻanga Tonga Paʻanga TOP1.54502.0151
Trynidad Tobago Dolar Trynidad Tobago Dolar TTD0.49970.8282
Tunezja Dinar Tunezja Dinar TND1.45001.6900
Uganda Szyling Uganda Szyling UGX0.00060.0018
Urugwaj Peso Urugwaj Peso UYU0.06350.2135
Uzbekistan Sum Uzbekistan Sum UZS0.00030.0005
Vanuatu Vatu Vanuatu Vatu VUV0.03110.0442
Wietnam Dong Wietnam Dong VND0.01700.0300
Wschodnie Karaiby Dolar Wschodnie Karaiby Dolar XCD1.44952.1495
Wyspy Salomona dolar Wyspy Salomona dolar SBD0.52980.6598
Zambia Kwacha Zambia Kwacha ZMW0.21180.5179
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.
© 2017 - 2021 Kantor Żory