tel. +48 504 114 267
Niedziela
44-240 Żory ul. Kościuszki 24
324418099@kantoryzory.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Afganistan AfganiAFN10.03110.0702
Algieria DinarDZD10.01850.0485
Angola KwanzaAOA1-0.00010.0118
Aruba ForinAWG11.76302.3630
Bahama DolarBSD13.64064.0406
Bangladesz TakaBDT10.02480.0648
Burundi FrankBIF10.00100.0030
CFP FrankXPF10.03090.0463
Dżibuti FrankDJF10.01050.0344
Eswatini LilangeniSZL10.13550.3355
Etiopia BirrETB10.08490.1099
Frank CFA Afryka ZachodniaXOF10.00470.0087
Ghana CediGHS10.55580.7658
Gibraltar FuntGIP13.91344.8134
Gujana DolarGYD10.01470.0180
Gulden AntylskiANG11.60692.4069
Honduras LempiraHNL10.12850.1713
Iran RialIRR10.00010.0001
Jemen RialYER10.01090.0171
Kirgistan SomKGS10.04410.0586
Laos KipLAK10.00030.0005
Lesotho LotiLSL10.21170.2617
Liban FuntLBP10.00100.0039
Libia DinarLYD11.97443.0644
Madagaskar AriaryMGA10.00070.0012
Makau PatacaMOP10.34570.5157
Malawi KwachaMWK10.00390.0056
Birma KiatMMK10.00250.0032
Mongolia TugrikMNT10.00090.0017
Mozambik MeticalMZN10.03690.0867
Namibia dolarNAD10.19670.2567
Nepal rupiaNPR10.02920.0352
Nikaragua CordobaNIO10.07640.1224
Rwanda FrankRWF10.00300.0051
Salwador ColonSVC10.23230.6323
Syria FuntSYP10.00200.0040
Tadżykistan SomoniTJS10.29580.4558
Tanzania SzylingTZS10.00100.0022
Tonga PaʻangaTOP11.42491.9548
Trynidad Tobago DolarTTD10.32760.7276
Uganda SzylingUGX10.00050.0015
Urugwaj PesoUYU10.05510.2051
Vanuatu VatuVUV10.02390.0442
Zambia KwachaZMW10.08230.3884
Wygląd kantoru

Kantory MAX Żory

Ostateczna cena kupna lub sprzedaży podana jest przy okienku w kantorze lub telefonicznie.


Internetowy kantor MAX

Czynne
poniedziałek9:00-18:00
wtorek9:00-18:00
środa9:00-18:00
czwartek9:00-18:00
piątek9:00-18:00
sobota9:00-17:00
niedzielaNIECZYNNE

tel. +48 32 469 83 08

Praca w kantorze Żory

Zatrudnimy osobę na stanowisko kasjera walutowego, mile widziany ukończony kurs walutowo-złotówkowy.

tel. +48 602 396 497
praca@kantoryzory.pl

Nasza oferta walutowa:

Aktualnie oferujemy Państwu wymianę 66 walut świata w tym oczywiście i najpolularniejsze : euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski i koronę czeską – możliwość negocjowania cen niezależnie od ilości wymienianej waluty a także możliwość zamiawiania waluty na telefon na późniejszy termin. W naszym serwisie kursy ustalane są na bieżąco na podstawie danych z giełdy walut. Przy wymianie walut egoztycznych może wystąpić chwilowy brak konkretnej waluty.


Jak trafić do kantoru :

Nasz kantor znajduje się w sklepie Biedronka w samym centrum Żor, rondo ulic Stodolna, Kościuszki, Huloki. Przed sklepem znajduje się duży parking dla klientów sklepu oraz naszego kantoru, proszę pamietać iż godziny pracy różnią się od godzin pracy sklepu.


Zostań naszym klientem

Dla naszych stałych klientów proponujemy zawsze lepszy kurs kupna lub sprzedaży walut oferowanych w naszym kantorze, zapytaj się o kartę stałego klienta, zapraszamy również inne kantory w Żorach do współpracy w ramach kupna i sprzedaży walut.

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.