tel. +48 504 114 267
Piątek 9:00-17:00
44-240 Żory ul. Kościuszki 24
324418099@kantoryzory.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Afganistan AfganiAFN10.02990.0690
Algieria DinarDZD10.02080.0508
Angola KwanzaAOA10.00200.0139
Aruba ForinAWG11.76082.3608
Bahama DolarBSD13.63584.0358
Bangladesz TakaBDT10.02470.0647
Burundi FrankBIF10.00100.0030
CFP FrankXPF10.02770.0437
Dżibuti FrankDJF10.01150.0345
Eswatini LilangeniSZL10.16390.3639
Etiopia BirrETB10.10720.1322
Frank CFA Afryka ZachodniaXOF10.00450.0085
Ghana CediGHS10.60320.8132
Gibraltar FuntGIP14.08364.9836
Gujana DolarGYD10.01550.0189
Gulden AntylskiANG11.81122.6112
Honduras LempiraHNL10.13640.1791
Irak DinarIQD10.00250.0039
Iran RialIRR1.0000.08010.0981
Jemen RialYER10.01170.0179
Kirgistan SomKGS10.05110.0656
Laos KipLAK10.00030.0005
Lesotho LotiLSL10.24010.2901
Liban FuntLBP10.00210.0032
Libia DinarLYD11.89402.9840
Macedonia DenarMKD10.06410.0811
Madagaskar AriaryMGA10.00080.0012
Makau PatacaMOP10.34060.5106
Malawi KwachaMWK10.00410.0058
Malediwy rupiaMVR10.24460.2936
Birma KiatMMK10.00210.0028
Mongolia TugrikMNT10.00090.0017
Mozambik MeticalMZN10.04170.0817
Namibia dolarNAD10.22460.2846
Nepal rupiaNPR10.03000.0360
Nikaragua CordobaNIO10.07960.1256
Rwanda FrankRWF10.00320.0053
Salwador ColonSVC10.23200.6320
Syria FuntSYP10.00770.0097
Tadżykistan SomoniTJS10.32060.4806
Tanzania SzylingTZS10.00100.0022
Tonga PaʻangaTOP11.43571.9357
Trynidad Tobago DolarTTD10.43150.7113
Uganda SzylingUGX10.00050.0015
Urugwaj PesoUYU10.06690.2169
Vanuatu VatuVUV10.02280.0430
Wschodnie Karaiby DolarXCD11.22341.6234
Zambia KwachaZMW10.15520.3552
Wygląd kantoru BLACK FRIDAY

Kantory MAX Żory

Ostateczna cena kupna lub sprzedaży podana jest przy okienku w kantorze lub telefonicznie.


Internetowy kantor MAX

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobota9:00-14:00
niedzielanieczynne

tel. +48 32 469 83 08

Praca w kantorze Żory

Zatrudnimy osobę na stanowisko kasjera walutowego, mile widziany ukończony kurs walutowo-złotówkowy.

tel. +48 602 396 497
praca@kantoryzory.pl

Nasza oferta walutowa:

Aktualnie oferujemy Państwu wymianę 66 walut świata w tym oczywiście i najpolularniejsze : euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski i koronę czeską – możliwość negocjowania cen niezależnie od ilości wymienianej waluty a także możliwość zamiawiania waluty na telefon na późniejszy termin. W naszym serwisie kursy ustalane są na bieżąco na podstawie danych z giełdy walut. Przy wymianie walut egoztycznych może wystąpić chwilowy brak konkretnej waluty.


Jak trafić do kantoru :

Nasz kantor znajduje się w sklepie Biedronka w samym centrum Żor, rondo ulic Stodolna, Kościuszki, Huloki. Przed sklepem znajduje się duży parking dla klientów sklepu oraz naszego kantoru, proszę pamietać iż godziny pracy różnią się od godzin pracy sklepu.


Zostań naszym klientem

Dla naszych stałych klientów proponujemy zawsze lepszy kurs kupna lub sprzedaży walut oferowanych w naszym kantorze, zapytaj się o kartę stałego klienta, zapraszamy również inne kantory w Żorach do współpracy w ramach kupna i sprzedaży walut.

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.