tel. +48 504 114 267
Sobota 9:00-17:00
44-240 Żory ul. Kościuszki 24
324418099@kantoryzory.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
aktualizacja : 2021-01-15 16:54:23
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.50004.5450
USA DolarUSD13.74003.7800
Czechy KoronaCZK10.17000.1745
Wielka Brytania FuntGBP15.04005.1700
Szwajcaria FrankCHF14.15004.2700
Albania LekALL100330.0000480.0000
Australia DolarAUD12.81922.9492
Bułgaria LewBGN12.25042.3604
Chorwacja KunaHRK10.57000.6400
Dania KoronaDKK10.60200.6190
Gruzja LariGEL11.03001.4500
Izrael SzeklaILS11.09001.1800
Kanada DolarCAD12.86362.9936
Norwegia koronaNOK10.43000.4490
Rosja RubelRUB10.04750.0570
Szwecja koronaSEK10.44100.4580
Ukraina HrywnaUAH10012.500014.0000
Węgry ForintHUF1001.21001.3700
Chiny JuanCNY10.55000.5900
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.45004.5800
USA DolarUSD13.70003.8000
Czechy KoronaCZK10.16600.1770
Wielka Brytania FuntGBP15.00005.2000
Szwajcaria FrankCHF14.11004.3000
Albania LekALL1003.00004.8000
Australia DolarAUD12.75002.9600
Bułgaria LewBGN12.20002.4500
Chorwacja KunaHRK10.55000.6600
Dania KoronaDKK10.58100.6250
Gruzja LariGEL11.01001.6000
Izrael SzeklaILS10.90001.2000
Japonia JenJPY1003.00003.9000
Kanada DolarCAD12.79002.9900
Norwegia koronaNOK10.41500.4600
Rosja RubelRUB10.04100.0640
Szwecja koronaSEK10.42800.4650
Tajlandia BahtTHB10010.000013.7000
Turcja LiraTRY104.50006.9000
Ukraina HrywnaUAH10012.000014.9000
Węgry ForintHUF1001.20001.4000
ZEA DirhamAED10.90001.1100
Rumunia lejRON10084.000098.0000
Meksyk pesoMXN10012.000025.0000
Chiny JuanCNY10.45000.6500
Arabia Saudyjska rialSAR10.84001.1700
Argentyna PesoARS10.02500.1100
Armenia DramAMD10.00550.0099
Azerbejdżan ManatAZN11.57002.2430
Bahrajn DinarBHD17.456111.8664
Barbados DolarBBD11.80002.3000
Belize DolarBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN11.07001.7000
BiH MarkaBAM12.02002.5500
Boliwia BolivianoBOB10.40000.6500
Bostwana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.58000.7900
Brunei DolarBND12.50003.5000
Chile PesoCLP10.00360.0064
Dominikana PesoDOP10.05800.0950
Egipt FuntEGP10.19000.3200
Fidżi DolarFJD11.33302.0230
Filipiny pesoPHP10.06500.0900
Frank CFA Afryka SrodkowaXAF10.00420.0079
Gambia DalasiGMD10.07310.0890
Gwatemala QuetzalGTQ10.45000.5700
Gwinea FrankGNF1000.01860.0476
Honkong DolarHKD10.42000.5500
Indie RupiaINR10.04010.0595
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Islandia KoronaISK10.02180.0312
Jamajka DolarJMD10.02000.0290
Jordania DinarJOD14.55005.8900
Kambodża RielKHR10.00070.0013
Katar rialQAR10.82001.1200
Kazachstan TengeKZT10.00500.0120
Kenia SzylingKES10.02500.0450
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.25000.3850
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.000014.0000
Macedonia DenarMKD10.05000.0800
Malediwy rupiaMVR10.20000.3200
Malezja ringgitMYR10.80001.0500
Maroko DirhamMAD10.34000.4800
Mauritius rupiaMUR10.07000.1200
Mołdawia LejMDL10.18000.2700
Nigeria nairaNGN10.00300.0130
Nowa Zelandia dolarNZD12.30002.5500
Oman rialOMR17.600011.2000
Pakistan rupiaPKR10.02000.0310
Paragwaj guaraniPYG1.0000.58000.6900
Peru solPEN10.88001.2200
RPA RandZAR10.17000.2800
RZP EscudoCVE10.03060.0516
Serbia DinarRSD10.03200.0420
Seszele rupiaSCR10.15000.3600
Singapur dolarSGD12.40002.9200
Sir Lanka RupiaLKR10.01500.0350
Tajwan DolarTWD10.10000.1500
Tunezja DinarTND11.22001.5700
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Wietnam DongVND1.0000.07000.2200
Wyspy Salomona dolarSBD10.42000.5500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.4500
USA DolarUSD13.65004.3000
Czechy KoronaCZK10.10000.1750
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.0900
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
Ceny hurtowe
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.75005.0600
Australia stary DolarAUD11.85002.7200
Austria SzylingATS10.23000.2800
Belgia FrankBEF10.07900.0950
Dania stara KoronaDKK10.43500.5100
Czechy stara KoronaCZK10.12000.1630
Chorwacja stara KunaHRK10.42000.5900
Estonia KoronaEEK10.20400.2450
Holandia guldenNLG10.61001.7400
Hongkong stary DolarHKD10.32000.4650
Irlandia stary FuntIEP13.70004.8800
Japonia stary JenJPY10.02400.0356
Kanada stary DolarCAD12.10002.8000
Litwa LitLTL10.92501.1100
Luksemburg FrankLUF10.07900.0950
Łotwa ŁatLVL14.53005.4600
Niemcy MarkaDEM11.70001.9700
Norwegia stara koronaNOK10.31000.3890
Nowa Zelandia stary dolarNZD11.70002.5800
Korona SłowackaSKK10.10600.1280
Słowenia TolarSIT10.01330.0159
Szwajcaria stary FrankCHF13.00004.1200
Węgry stary ForintHUF10.00920.0105
Wyspy Man FuntIMP14.65004.9900
Szkocja funtSCP14.80005.0800
Jersey FuntJEP14.70005.0800
Irlandia FuntIEP14.80005.0800
Guernsey FuntGGP14.65004.9900
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.00005.0800
Australia stary DolarAUD11.82002.7500
Austria SzylingATS10.22000.2900
Belgia FrankBEF10.07700.0960
Dania stara KoronaDKK10.42000.5300
Czechy stara KoronaCZK10.11000.1650
Chorwacja stara KunaHRK10.41000.6000
Estonia KoronaEEK10.20000.2500
Holandia guldenNLG10.60001.7500
Hongkong stary DolarHKD10.28000.4700
Irlandia stary FuntIEP13.55004.9000
Japonia stary JenJPY10.02300.0360
Kanada stary DolarCAD12.00002.8300
Litwa LitLTL10.92001.1200
Luksemburg FrankLUF10.07800.0960
Łotwa ŁatLVL14.50005.4700
Niemcy MarkaDEM11.65002.0000
Norwegia stara koronaNOK10.30000.4000
Nowa Zelandia stary dolarNZD11.50002.6000
Korona SłowackaSKK10.10400.1300
Słowenia TolarSIT10.01310.0160
Szwajcaria stary FrankCHF12.95004.1300
Węgry stary ForintHUF10.00900.0110
Wyspy Man FuntIMP14.60005.0000
Szkocja funtSCP14.78005.1000
Jersey FuntJEP14.78005.1000
Irlandia FuntIEP14.78005.1000
Guernsey FuntGGP14.60005.0000
Wygląd kantoru

Kantory MAX Żory

Ostateczna cena kupna lub sprzedaży podana jest przy okienku w kantorze lub telefonicznie.


Internetowy kantor MAX

Czynne
poniedziałek9:00-18:00
wtorek9:00-18:00
środa9:00-18:00
czwartek9:00-18:00
piątek9:00-18:00
sobota9:00-17:00
niedzielaNIECZYNNE

tel. +48 32 469 83 08

Praca w kantorze Żory

Zatrudnimy osobę na stanowisko kasjera walutowego, mile widziany ukończony kurs walutowo-złotówkowy.

tel. +48 602 396 497
praca@kantoryzory.pl

Nasza oferta walutowa:

Aktualnie oferujemy Państwu wymianę 66 walut świata w tym oczywiście i najpolularniejsze : euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski i koronę czeską – możliwość negocjowania cen niezależnie od ilości wymienianej waluty a także możliwość zamiawiania waluty na telefon na późniejszy termin. W naszym serwisie kursy ustalane są na bieżąco na podstawie danych z giełdy walut. Przy wymianie walut egoztycznych może wystąpić chwilowy brak konkretnej waluty.


Jak trafić do kantoru :

Nasz kantor znajduje się w sklepie Biedronka w samym centrum Żor, rondo ulic Stodolna, Kościuszki, Huloki. Przed sklepem znajduje się duży parking dla klientów sklepu oraz naszego kantoru, proszę pamietać iż godziny pracy różnią się od godzin pracy sklepu.


Zostań naszym klientem

Dla naszych stałych klientów proponujemy zawsze lepszy kurs kupna lub sprzedaży walut oferowanych w naszym kantorze, zapytaj się o kartę stałego klienta, zapraszamy również inne kantory w Żorach do współpracy w ramach kupna i sprzedaży walut.

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.