tel. +48 504 114 267
Środa 9:00-17:00
44-240 Żory ul. Kościuszki 24
324418099@kantoryzory.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
aktualizacja : 2019-10-16 16:48:50
Ceny hurtowe
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.27504.3100
USA DolarUSD13.88003.9300
Czechy KoronaCZK10016.470016.7000
Wielka Brytania FuntGBP14.91004.9800
Szwajcaria FrankCHF13.88503.9500
Albania LekALL1003.70004.3000
Australia DolarAUD12.62002.7000
Bułgaria LewBGN12.16012.2201
Chorwacja KunaHRK105.84006.0500
Dania KoronaDKK105.69805.7680
Izrael SzeklaILS11.10501.1550
Japonia JenJPY1003.51003.6200
Kanada DolarCAD12.93002.9900
Norwegia koronaNOK104.17804.2580
Rosja RubelRUB1005.83006.3300
Szwecja koronaSEK103.91504.0130
Turcja LiraTRY107.05007.4000
Ukraina HrywnaUAH10015.500017.0000
Węgry ForintHUF1.00012.700013.1000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.23004.3300
USA DolarUSD13.83003.9500
Czechy KoronaCZK10016.350016.9000
Wielka Brytania FuntGBP14.80004.9900
Szwajcaria FrankCHF13.85003.9800
Albania LekALL1003.40004.4000
Australia DolarAUD12.57002.7500
Bułgaria LewBGN12.15002.3200
Chiny JuanCNY10053.000058.7000
Chorwacja KunaHRK105.50006.2000
Dania KoronaDKK105.50005.9000
Gruzja LariGEL11.38001.5400
Izrael SzeklaILS11.10001.1650
Japonia JenJPY1003.40003.9500
Kanada DolarCAD12.85003.0000
Meksyk pesoMXN10017.000025.0000
Norwegia koronaNOK104.10004.4500
Rosja RubelRUB1005.40006.5000
Rumunia lejRON10088.000099.0000
Szwecja koronaSEK103.80004.3000
Tajlandia BahtTHB10013.000013.8000
Turcja LiraTRY106.80007.7000
Ukraina HrywnaUAH10015.000017.3000
Węgry ForintHUF1.00012.800014.0000
ZEA DirhamAED11.04501.1000
Afganistan AfganiAFN1.00030.384070.3840
Algieria DinarDZD1.00021.660042.1600
Angola KwanzaAOA10.00043.3074163.3074
Arabia Saudyjska rialSAR109.391410.6914
Argentyna PesoARS1003.983511.9835
Armenia DramAMD10.00054.274294.2742
Aruba ForinAWG11.80642.4064
Azerbejdżan ManatAZN11.79642.3964
Bahama DolarBSD13.71164.1116
Bahrajn DinarBHD18.005012.5050
Bangladesz TakaBDT1.00024.550564.5505
Barbados DolarBBD11.11672.1967
Belize DolarBZD11.40582.2058
Białoruś RubelBYN11.79702.0770
BiH MarkaBAM12.00652.3965
Boliwia BolivianoBOB10040.027662.0276
Bostwana PulaBWP10020.204845.2048
Brazylia RealBRL10089.8272107.8272
Brunei DolarBND11.80403.4040
Burundi FrankBIF10.00011.063031.0630
CFP FrankXPF1.00028.107044.1070
Chile PesoCLP10.00040.734568.7345
Dominikana PesoDOP1.00059.976189.9761
Dżibuti FrankDJF1.00011.993034.9930
Egipt FuntEGP10023.062334.0623
Eswatini LilangeniSZL10015.876535.8765
Etiopia BirrETB10011.495813.9958
Fidżi DolarFJD11.29941.9894
Filipiny pesoPHP1006.98908.4890
Frank CFA Afryka SrodkowaXAF10.00044.790084.7900
Frank CFA Afryka ZachodniaXOF10.00044.781184.7811
Gambia DalasiGMD1.00068.975680.9756
Ghana CediGHS10060.323681.3236
Gibraltar FuntGIP13.45934.7793
Gujana DolarGYD1.00015.994018.9940
Gulden AntylskiANG11.80662.6066
Gwatemala QuetzalGTQ10034.983946.9839
Gwinea FrankGNF10.0002.99864.9986
Honduras LempiraHNL10013.994917.9949
Honkong DolarHKD10042.966749.9667
Indie RupiaINR1005.17005.9700
Indonezja RupiaIDR10.0002.68833.3883
Irak DinarIQD10.00024.689638.1896
Iran RialIRR100.0008.09509.8950
Islandia KoronaISK1.00028.872137.8721
Jamajka DolarJMD1.00024.990738.9907
Jemen RialYER1.00012.046718.0467
Jordania DinarJOD15.45835.8583
Kambodża RielKHR10.0007.696910.9969
Katar rialQAR10.93371.2037
Kazachstan TengeKZT1.0008.494211.4942
Kenia SzylingKES1.00034.987941.9879
Kirgistan SomKGS1.00050.512265.0122
Kolumbia PesoCOP10.0009.063616.0636
Kongo FrankCDF10.00021.692525.8925
Korea Południowa WonKRW10.00031.002736.4027
Kostaryka ColónCRC10.00036.015095.0150
Kuba PesoCUC12.99874.7987
Kuwejt DinarKWD19.492813.9928
Laos KipLAK100.00034.486055.9860
Izrael SzekelLSL10023.491828.4918
Liban FuntLBP10.00020.772531.2725
Libia DinarLYD12.89632.4513
Macedonia DenarMKD1.00064.977681.9776
Madagaskar AriaryMGA10.0008.096711.9967
Makau PatacaMOP10034.984551.9845
Malawi KwachaMWK1.0004.19835.8983
Malediwy rupiaMVR10024.991929.8919
Malezja ringgitMYR108.79789.9978
Maroko DirhamMAD10035.599445.5994
Mauritius rupiaMUR1009.007011.9970
Birma KiatMMK10.00020.991828.0918
Mołdawia LejMDL10020.040527.0405
Mongolia TugrikMNT10.0009.995317.9953
Mozambik MeticalMZN1004.49808.4980
Namibia dolarNAD10021.991827.9918
Nepal rupiaNPR1003.09893.6989
Nigeria nairaNGN1.0002.995014.9950
Nikaragua CordobaNIO1008.194612.7946
Nowa Zelandia dolarNZD12.41832.5983
Oman rialOMR18.563611.2636
Pakistan rupiaPKR1001.97852.9685
Paragwaj guaraniPYG10.0005.76876.5687
Peru solPEN11.01561.3456
RPA RandZAR10022.424929.9249
Rwanda FrankRWF1.0003.29875.3987
RZP EscudoCVE1.00027.987748.9877
Salwador ColonSVC10024.133064.1330
Serbia DinarRSD1003.36764.2676
Seszele rupiaSCR10019.990941.9909
Singapur dolarSGD12.77052.9105
Sir Lanka RupiaLKR1001.99933.1993
Syria FuntSYP1.0007.92669.9266
Tadżykistan SomoniTJS10031.604047.6040
Tajwan DolarTWD1008.569214.0692
Tanzania SzylingTZS10.00010.050722.0507
Tonga PaʻangaTOP11.45501.9550
Trynidad Tobago DolarTTD10044.171872.1718
Tunezja DinarTND10.88571.5657
Turkmenistan ManatTMT10.98901.1890
Uganda SzylingUGX10.0005.031515.0315
Urugwaj PesoUYU1006.975221.9752
Uzbekistan SumUZS100.00034.593054.5930
Vanuatu VatuVUV1.00023.098143.0981
Wietnam DongVND100.00011.941017.9410
Wschodnie Karaiby DolarXCD11.25431.6543
Wyspy Salomona dolarSBD10041.984644.9846
Zambia KwachaZMW10019.088539.0885
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.4500
USA DolarUSD13.80004.3000
Czechy KoronaCZK10010.000017.2000
Wielka Brytania FuntGBP13.50005.0000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBS13.00004.9000
Austria SzylingATS10015.000026.0000
Belgia FrankBEF1006.5000brak
Dania stara KoronaDKS10040.0000brak
Estonia KoronaEEK10018.0000brak
Falklandy FuntFKP13.00004.7000
Guernsey FuntGGP13.00004.8000
Hiszpania PesetaESP1001.5000brak
Holandia guldenNLG11.3100brak
Japonia stary JenJPS1002.00003.5000
Jersey FuntJEP13.00004.9600
Korona SłowackaSKK1008.0000brak
Litwa LitLTL11.0000brak
Luksemburg FrankLUF1006.0000brak
Łotwa ŁatLVL14.0000brak
Niemcy MarkaDEM11.40002.0000
Norwegia stara koronaNOS10030.0000brak
Słowenia TolarSIT1.00010.0000brak
Wyspa Św. Heleny FuntSHP13.00004.7000
Węgry stary ForintHUS1.00010.000013.3000
Wyspy Man FuntIMP13.00004.9600
Wygląd kantoru

Kantory MAX Żory

Ostateczna cena kupna lub sprzedaży podana jest przy okienku w kantorze lub telefonicznie.


Internetowy kantor MAX

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobota9:00-14:00
niedzielanieczynne

tel. +48 32 469 83 08

Przelicznik walut hurt

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Przelicznik walut detal

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Praca w kantorze Żory

Zatrudnimy osobę na stanowisko kasjera walutowego, mile widziany ukończony kurs walutowo-złotówkowy.

tel. +48 602 396 497
praca@kantoryzory.pl

Nasza oferta walutowa:

Aktualnie oferujemy Państwu wymianę 66 walut świata w tym oczywiście i najpolularniejsze : euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski i koronę czeską – możliwość negocjowania cen niezależnie od ilości wymienianej waluty a także możliwość zamiawiania waluty na telefon na późniejszy termin. W naszym serwisie kursy ustalane są na bieżąco na podstawie danych z giełdy walut. Przy wymianie walut egoztycznych może wystąpić chwilowy brak konkretnej waluty.


Jak trafić do kantoru :

Nasz kantor znajduje się w sklepie Biedronka w samym centrum Żor, rondo ulic Stodolna, Kościuszki, Huloki. Przed sklepem znajduje się duży parking dla klientów sklepu oraz naszego kantoru, proszę pamietać iż godziny pracy różnią się od godzin pracy sklepu.


Zostań naszym klientem

Dla naszych stałych klientów proponujemy zawsze lepszy kurs kupna lub sprzedaży walut oferowanych w naszym kantorze, zapytaj się o kartę stałego klienta, zapraszamy również inne kantory w Żorach do współpracy w ramach kupna i sprzedaży walut.

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.