tel. +48 504 114 267
Środa 9:00-17:00
44-240 Żory ul. Kościuszki 24
324418099@kantoryzory.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
aktualizacja : 2021-03-02 14:41:13
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.50004.5450
USA DolarUSD13.75003.7900
Czechy KoronaCZK10.16900.1735
Wielka Brytania FuntGBP15.20005.2600
Szwajcaria FrankCHF14.08004.1600
Albania LekALL100330.0000480.0000
Australia DolarAUD12.91062.9706
Bułgaria LewBGN12.24452.3545
Chorwacja KunaHRK10.55000.6400
Dania KoronaDKK10.60000.6100
Gruzja LariGEL11.03001.4500
Izrael SzeklaILS11.09001.1800
Kanada DolarCAD12.88002.9800
Norwegia koronaNOK10.43610.4441
Rosja RubelRUB10.04750.0600
Szwecja koronaSEK10.43800.4510
Ukraina HrywnaUAH10012.500014.0000
Węgry ForintHUF1001.20001.3600
Chiny JuanCNY10.55000.5900
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.46004.5600
USA DolarUSD13.72003.8200
Czechy KoronaCZK10.16700.1760
Wielka Brytania FuntGBP15.16005.2800
Szwajcaria FrankCHF14.05004.1800
Albania LekALL1003.00004.8000
Australia DolarAUD12.80002.9500
Bułgaria LewBGN12.20002.4000
Chorwacja KunaHRK10.55000.6600
Dania KoronaDKK10.58100.6250
Gruzja LariGEL11.01001.4500
Izrael SzeklaILS10.90001.2000
Japonia JenJPY1003.00003.9000
Kanada DolarCAD12.86003.0100
Norwegia koronaNOK10.42000.4490
Rosja RubelRUB10.04100.0640
Szwecja koronaSEK10.43000.4600
Tajlandia BahtTHB10010.000013.7000
Turcja LiraTRY104.50006.9000
Ukraina HrywnaUAH10012.100014.5000
Węgry ForintHUF1001.22001.3800
ZEA DirhamAED10.90001.1100
Rumunia lejRON10084.000098.0000
Meksyk pesoMXN10015.000024.0000
Chiny JuanCNY10.45000.6500
Arabia Saudyjska rialSAR10.84001.1500
Argentyna PesoARS10.01000.0800
Armenia DramAMD10.00500.0099
Azerbejdżan ManatAZN11.55002.2550
Bahrajn DinarBHD17.448011.8582
Barbados DolarBBD11.80002.3000
Belize DolarBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN11.05001.6500
BiH MarkaBAM12.02002.5500
Boliwia BolivianoBOB10.40000.6500
Bostwana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.55000.9900
Brunei DolarBND12.50003.5000
Chile PesoCLP10.00300.0054
Dominikana PesoDOP10.05800.0900
Egipt FuntEGP10.19000.3200
Fidżi DolarFJD11.33322.0232
Filipiny pesoPHP10.06000.0880
Frank CFA Afryka SrodkowaXAF10.00420.0079
Gambia DalasiGMD10.05800.0850
Honkong DolarHKD10.38000.5200
Indie RupiaINR10.03300.0570
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Islandia KoronaISK10.02270.0332
Jamajka DolarJMD10.02000.0310
Jordania DinarJOD14.55005.8000
Kambodża RielKHR10.00050.0013
Katar rialQAR10.82001.1200
Kazachstan TengeKZT10.00500.0120
Kenia SzylingKES10.02500.0450
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.20000.3800
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.500014.0000
Macedonia DenarMKD10.05000.0800
Malediwy rupiaMVR10.20000.3200
Malezja ringgitMYR10.50001.0500
Maroko DirhamMAD10.32000.4800
Mauritius rupiaMUR10.07000.1200
Mołdawia LejMDL10.13000.2500
Nigeria nairaNGN10.00300.0130
Nowa Zelandia dolarNZD12.30002.8500
Oman rialOMR17.600011.2000
Pakistan rupiaPKR10.02000.0310
Paragwaj guaraniPYG1.0000.58000.6900
Peru solPEN10.82001.2200
RPA RandZAR10.15000.2900
RZP EscudoCVE10.03060.0516
Serbia DinarRSD10.03200.0420
Seszele rupiaSCR10.15000.3600
Singapur dolarSGD12.20002.8900
Sir Lanka RupiaLKR10.01300.0250
Tajwan DolarTWD10.08500.1500
Tunezja DinarTND11.22001.5700
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Wietnam DongVND1.0000.08000.2000
Wyspy Salomona dolarSBD10.42000.5500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.4500
USA DolarUSD13.65004.3000
Czechy KoronaCZK10.10000.1750
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.0900
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Wycofane banknoty
ceny hurtowe
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.72005.1700
Australia stary DolarAUD11.82002.7800
Austria SzylingATS10.22000.2900
Belgia FrankBEF10.07900.0960
Dania stara KoronaDKK10.42000.5300
Czechy stara KoronaCZK10.12000.1630
Chorwacja stara KunaHRK10.41000.5900
Estonia KoronaEEK10.20200.2900
Holandia guldenNLG10.61001.9500
Hongkong stary DolarHKD10.28000.4750
Irlandia stary FuntIEP13.55005.1400
Japonia stary JenJPY10.02400.0360
Kanada stary DolarCAD12.05002.8800
Litwa LitLTL10.92001.1300
Luksemburg FrankLUF10.07900.0950
Łotwa ŁatLVL14.47005.4800
Niemcy MarkaDEM11.65001.9800
Norwegia stara koronaNOK10.32000.4195
Nowa Zelandia stary dolarNZD11.50002.6300
Korona SłowackaSKK10.10200.1300
Słowenia TolarSIT10.01320.0180
Szwajcaria stary FrankCHF12.95004.1500
Węgry stary ForintHUF10.00900.0110
Wyspy Man FuntIMP14.44005.1700
Szkocja funtSCP14.72005.1700
Jersey FuntJEP14.50005.1700
Irlandia FuntIEP14.65005.1700
Guernsey FuntGGP14.44005.1700
Wycofane banknoty
ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.20005.1800
Australia stary DolarAUD11.80002.8000
Austria SzylingATS10.20000.3000
Belgia FrankBEF10.07700.0970
Dania stara KoronaDKK10.40000.5500
Czechy stara KoronaCZK10.11000.1650
Chorwacja stara KunaHRK10.40000.6000
Estonia KoronaEEK10.20000.3000
Holandia guldenNLG10.60002.0000
Hongkong stary DolarHKD10.25000.4800
Irlandia stary FuntIEP13.50005.1500
Japonia stary JenJPY10.02300.0380
Kanada stary DolarCAD12.00002.9000
Litwa LitLTL10.90001.1500
Luksemburg FrankLUF10.07700.0960
Łotwa ŁatLVL14.45005.5000
Niemcy MarkaDEM11.60002.0000
Norwegia stara koronaNOK10.30000.4200
Nowa Zelandia stary dolarNZD11.40002.6500
Korona SłowackaSKK10.10000.1320
Słowenia TolarSIT10.01300.0200
Szwajcaria stary FrankCHF12.90004.1800
Węgry stary ForintHUF10.00880.0130
Wyspy Man FuntIMP14.40005.1800
Szkocja funtSCP14.65005.1800
Jersey FuntJEP14.40005.1800
Irlandia FuntIEP14.60005.1800
Guernsey FuntGGP14.40005.1800
Wygląd kantoru

Kantory MAX Żory

Ostateczna cena kupna lub sprzedaży podana jest przy okienku w kantorze lub telefonicznie.

Specjalne dyskretne pomieszczenie VIP

Internetowy kantor MAX

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobota9:00-17:00
niedzielaNIECZYNNE

tel. +48 32 469 83 08

Praca w kantorze Żory

Zatrudnimy osobę na stanowisko kasjera walutowego, mile widziany ukończony kurs walutowo-złotówkowy.

tel. +48 602 396 497
praca@kantoryzory.pl

Nasza oferta walutowa:

Aktualnie oferujemy Państwu wymianę 66 walut świata w tym oczywiście i najpolularniejsze : euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski i koronę czeską – możliwość negocjowania cen niezależnie od ilości wymienianej waluty a także możliwość zamiawiania waluty na telefon na późniejszy termin. W naszym serwisie kursy ustalane są na bieżąco na podstawie danych z giełdy walut. Przy wymianie walut egoztycznych może wystąpić chwilowy brak konkretnej waluty.


Jak trafić do kantoru :

Nasz kantor znajduje się w sklepie Biedronka w samym centrum Żor, rondo ulic Stodolna, Kościuszki, Huloki. Przed sklepem znajduje się duży parking dla klientów sklepu oraz naszego kantoru, proszę pamietać iż godziny pracy różnią się od godzin pracy sklepu.


Zostań naszym klientem

Dla naszych stałych klientów proponujemy zawsze lepszy kurs kupna lub sprzedaży walut oferowanych w naszym kantorze, zapytaj się o kartę stałego klienta, zapraszamy również inne kantory w Żorach do współpracy w ramach kupna i sprzedaży walut.

Facebook | Regulamin | Polityka cookies Gdzie wymienić walutę
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.