tel. +48 504 114 267
Piątek 9:00-17:00
44-240 Żory ul. Kościuszki 24
324418099@kantoryzory.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
aktualizacja : 2020-06-04 16:51:27
Ceny hurtowe
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.41004.4400
USA DolarUSD13.90003.9800
Czechy KoronaCZK10.16300.1670
Wielka Brytania FuntGBP14.91004.9500
Szwajcaria FrankCHF14.05004.1200
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.36004.4600
USA DolarUSD13.85004.0000
Czechy KoronaCZK10.16100.1690
Wielka Brytania FuntGBP14.87004.9800
Szwajcaria FrankCHF14.07004.1600
Albania LekALL1002.80004.4000
Australia DolarAUD12.55002.8000
Bułgaria LewBGN12.10002.4500
Chorwacja KunaHRK10.51000.6200
Dania KoronaDKK10.54000.6300
Gruzja LariGEL11.10001.5400
Izrael SzeklaILS10.92001.2400
Japonia JenJPY1003.00004.5000
Kanada DolarCAD12.85003.1500
Norwegia koronaNOK10.37000.4300
Rosja RubelRUB1004.50006.5000
Szwecja koronaSEK104.00004.5000
Tajlandia BahtTHB10010.000013.8500
Turcja LiraTRY105.20007.2000
Ukraina HrywnaUAH10011.000016.9500
Węgry ForintHUF1.00012.000013.8000
ZEA DirhamAED11.00001.2000
Rumunia lejRON10083.0000105.0000
Meksyk pesoMXN10012.000025.0000
Chiny JuanCNY10045.000060.0000
Arabia Saudyjska rialSAR10.93001.1700
Argentyna PesoARS10.02500.1100
Armenia DramAMD10.00550.0099
Azerbejdżan ManatAZN11.81002.6495
Bahrajn DinarBHD18.222612.7226
Barbados DolarBBD11.80002.3000
Belize DolarBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN11.35001.9900
BiH MarkaBAM12.01002.5000
Boliwia BolivianoBOB10.40000.6500
Bostwana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.60000.8800
Brunei DolarBND12.50003.5000
Chile PesoCLP10.00360.0064
Dominikana PesoDOP10.05500.0950
Egipt FuntEGP10.19000.3200
Fidżi DolarFJD11.33622.0262
Filipiny pesoPHP10.06500.0900
Frank CFA Afryka SrodkowaXAF10.00420.0079
Gambia DalasiGMD10.07310.0890
Gwatemala QuetzalGTQ10.45000.5700
Gwinea FrankGNF1000.02280.0518
Honkong DolarHKD10.44000.5500
Indie RupiaINR10.04010.0595
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Islandia KoronaISK10.02200.0339
Jamajka DolarJMD10.02200.0340
Jordania DinarJOD15.10006.2700
Kambodża RielKHR10.00070.0013
Katar rialQAR10.95451.1719
Kazachstan TengeKZT10.00700.0120
Kenia SzylingKES10.02500.0450
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.27000.3850
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.000013.9120
Macedonia DenarMKD10.06000.0900
Malediwy rupiaMVR10.20000.3200
Malezja ringgitMYR10.80001.0500
Maroko DirhamMAD10.34000.4800
Mauritius rupiaMUR10.82000.1200
Mołdawia LejMDL10.18050.2842
Nigeria nairaNGN10.00300.0130
Nowa Zelandia dolarNZD12.30002.6500
Oman rialOMR18.500011.2000
Pakistan rupiaPKR10.02160.0310
Paragwaj guaraniPYG1.0000.61060.6900
Peru solPEN11.08001.3900
RPA RandZAR10.17000.2800
RZP EscudoCVE10.03060.0516
Serbia DinarRSD10.03200.0420
Seszele rupiaSCR10.18000.3639
Singapur dolarSGD12.61003.1000
Sir Lanka RupiaLKR10.01500.0350
Tajwan DolarTWD10.10000.1500
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Wietnam DongVND1.0000.14000.2200
Wyspy Salomona dolarSBD10.42000.5500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.4500
USA DolarUSD14.00004.3000
Czechy KoronaCZK10.10000.1730
Wielka Brytania FuntGBP13.50005.3000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
Ceny hurtowe
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.80004.3500
Australia stary DolarAUD11.9000brak
Austria SzylingATS10021.5000brak
Belgia FrankBEF1.00055.0000brak
Dania stara KoronaDKK10045.5000brak
Czechy stara KoronaCZK10010.0000brak
Chorwacja stara KunaHRK10039.0000brak
Estonia KoronaEEK10017.0500brak
Holandia guldenNLG10.6000brak
Hongkong stary DolarHKD10025.0000brak
Irlandia stary FuntIEP13.5000brak
Japonia stary JenJPY1.00020.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.0800brak
Litwa LitLTL10090.0000brak
Luksemburg FrankLUF1.00068.0000brak
Łotwa ŁatLVL14.5200brak
Niemcy MarkaDEM11.71502.2000
Norwegia stara koronaNOK10032.0000brak
Nowa Zelandia stary dolarNZD11.3700brak
Korona SłowackaSKK10.0960brak
Słowenia TolarSIT1.00011.0000brak
Szwajcaria stary FrankCHF13.0200brak
Węgry stary ForintHUF1.0008.3000brak
Wyspy Man FuntIMP14.45004.9000
Szkocja funtSCP14.42004.9000
Jersey FuntJEP14.20004.9000
Irlandia FuntIEP14.20004.9000
Guernsey FuntGGP14.20004.9000
Falklandy FuntFKP14.20004.9000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.50004.4000
Australia stary DolarAUD11.8700brak
Austria SzylingATS10020.0000brak
Belgia FrankBEF1.00050.0000brak
Dania stara KoronaDKK10044.5000brak
Czechy stara KoronaCZK1008.0000brak
Chorwacja stara KunaHRK10036.0000brak
Estonia KoronaEEK10015.0500brak
Holandia guldenNLG10.5700brak
Hongkong stary DolarHKD10022.0000brak
Irlandia stary FuntIEP13.4800brak
Japonia stary JenJPY1.00016.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.0500brak
Litwa LitLTL10087.0000brak
Luksemburg FrankLUF1.00050.0000brak
Łotwa ŁatLVL14.5000brak
Niemcy MarkaDEM11.71002.2200
Norwegia stara koronaNOK10031.0000brak
Nowa Zelandia stary dolarNZD11.3500brak
Korona SłowackaSKK10.0800brak
Słowenia TolarSIT1.0009.5000brak
Szwajcaria stary FrankCHF13.0000brak
Węgry stary ForintHUF1.0007.5000brak
Wyspy Man FuntIMP13.95004.9300
Szkocja funtSCP14.40004.9300
Jersey FuntJEP13.95004.9300
Irlandia FuntIEP13.95004.9300
Guernsey FuntGGP13.95004.9300
Falklandy FuntFKP13.95004.9300
Wygląd kantoru

Kantory MAX Żory

Ostateczna cena kupna lub sprzedaży podana jest przy okienku w kantorze lub telefonicznie.


Internetowy kantor MAX

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobota9:00-14:00
niedzielaNIECZYNNE

tel. +48 32 469 83 08

Praca w kantorze Żory

Zatrudnimy osobę na stanowisko kasjera walutowego, mile widziany ukończony kurs walutowo-złotówkowy.

tel. +48 602 396 497
praca@kantoryzory.pl

Nasza oferta walutowa:

Aktualnie oferujemy Państwu wymianę 66 walut świata w tym oczywiście i najpolularniejsze : euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski i koronę czeską – możliwość negocjowania cen niezależnie od ilości wymienianej waluty a także możliwość zamiawiania waluty na telefon na późniejszy termin. W naszym serwisie kursy ustalane są na bieżąco na podstawie danych z giełdy walut. Przy wymianie walut egoztycznych może wystąpić chwilowy brak konkretnej waluty.


Jak trafić do kantoru :

Nasz kantor znajduje się w sklepie Biedronka w samym centrum Żor, rondo ulic Stodolna, Kościuszki, Huloki. Przed sklepem znajduje się duży parking dla klientów sklepu oraz naszego kantoru, proszę pamietać iż godziny pracy różnią się od godzin pracy sklepu.


Zostań naszym klientem

Dla naszych stałych klientów proponujemy zawsze lepszy kurs kupna lub sprzedaży walut oferowanych w naszym kantorze, zapytaj się o kartę stałego klienta, zapraszamy również inne kantory w Żorach do współpracy w ramach kupna i sprzedaży walut.

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.