logo kantoru w Żorach
tel. +48 32 441 80 99
Pon-Pt : 9:00-18:00 Sob : 9:00-14:00
44-240 Żory ul. Kościuszki 24
324418099@kantoryzory.pl
aktualizacja : 2018-07-20 17:20:27
Ceny hurtowe
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.335204.30220
USA dolar USA dolarUSD 3.713803.67879
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.167500.16500
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.860204.80120
Dania korona Dania koronaDKK 0.587000.57400
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.422300.41170
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.455110.44410
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.828002.78700
Australia dolar Australia dolarAUD 2.757502.70450
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.760003.69000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.013900.01320
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.630000.60000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.033000.03000
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.145000.12000
Rumunia lej Rumunia lejRON 1.000000.89000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.330002.27000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.065000.05800
Egipt funt Egipt funtEGP 0.360000.20000
Turcja lira Turcja liraTRY 0.895000.80000
Ceny detaliczne
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.340004.27000
USA dolar USA dolarUSD 3.740003.65000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.169000.16200
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.870004.75000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.790003.66000
Dania korona Dania koronaDKK 0.582000.56000
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.424000.39900
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.454000.43400
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.820002.70000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.014300.01340
Australia dolar Australia dolarAUD 2.800002.65000
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.650000.59000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.034500.03000
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.160000.14200
Rumunia lej Rumunia lejRON 0.990000.95000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.340002.28000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.070000.05000
Egipt funt Egipt funtEGP 0.350000.15000
Turcja lira Turcja liraTRY 0.895000.80000
Meksyk peso Meksyk pesoMXN 0.280000.17000
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.700004.62000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.571000.55000
Izrael szekla Izrael szeklaILS 1.038000.98000
Dominikana peso Dominikana pesoDOP 0.096000.06000
Albania lek Albania lekALL 0.042000.03500
Honkong dolar Honkong dolarHKD 0.530000.37500
Indie rupia Indie rupiaINR 0.059900.04500
Brazylia real Brazylia realBRL 1.320001.07000
Bośnia i Hercegowina marka Bośnia i Hercegowina markaBAM 2.350001.90000
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rialSAR 1.050000.65000
Jordania dinar Jordania dinarJOD 5.600004.00000
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.730002.52000
Korea Południowa won Korea Południowa wonKRW 0.004800.00300
Macedonia denar Macedonia denarMKD 0.077000.05500
Indonezja rupia Indonezja rupiaIDR 0.000400.00014
Singapur dolar Singapur dolarSGD 2.700002.50000
Islandia korona Islandia koronaISK 0.034000.02500
Kazachstan tenge Kazachstan tengeKZT 0.015000.00500
Białoruś rubel Białoruś rubelBYN 2.000001.77000
Serbia dinar Serbia dinarRSD 0.038000.02500
Malezja ringgit Malezja ringgitMYR 1.060000.70000
RPA rand RPA randZAR 0.350000.20000
lari-gruzinskie lari-gruzinskieGEL 1.650001.40000
Kenia szyling Kenia szylingKES 0.037500.02500
Maroko dirham Maroko dirhamMAD 0.480000.31000
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.118500.10500
ZEA dirham ZEA dirhamAED 1.010000.90000
Mauritius rupia Mauritius rupiaMUR 0.170000.08000
Filipiny peso Filipiny pesoPHP 0.099000.05500
Katar rial Katar rialQAR 1.250000.75000
Wietnam dong Wietnam dongVND 0.000240.00013
Tajwan dolar Tajwan dolarTWD 0.129000.08000
Tunezja dinar Tunezja dinarTND 2.000000.80000
Peru sol Peru solPEN 1.400001.17000
Seszele rupia Seszele rupiaSCR 0.420000.20000
Oman rial Oman rialOMR 9.990008.00000
Irlandia funt Irlandia funtIEP 4.680004.20000
Mołdawia lej Mołdawia lejMDL 0.280000.10000
Kuwejt dinar Kuwejt dinarKWD 11.900009.00000
Jamajka dolar Jamajka dolarJMD 0.060000.01800
Kolumbia peso Kolumbia pesoCOP 0.001000.00150
Kuba peso Kuba pesoCUC 4.800003.00000
Chile peso Chile pesoCLP 0.008000.00400
Brunei dolar Brunei dolarBND 3.400002.20000
Bahrajn dinar Bahrajn dinarBHD 10.500008.00000
Barbados dolar Barbados dolarBBD 2.600001.15000
Armenia dram Armenia dramAMD 0.009500.00510
Argentyna peso Argentyna pesoARS 0.299000.15700
Falklandy funt Falklandy funtFKP 4.750003.00000
Gibraltar funt Gibraltar funtGIP 4.750003.50000
Libia dinar Libia dinarLYD 2.460001.80000
Nigeria naira Nigeria nairaNGN 0.009950.00700
Wyspy Man funt Wyspy Man funtIMP 4.750003.00000
 Guernsey funt Guernsey funtGGP 4.750003.00000
Jersey funt Jersey funtJEP 4.750003.00000
Irlandia Północna funt Irlandia Północna funtIRP 4.750003.00000
Ceny bilonów
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.300003.00000
USA dolar USA dolarUSD 3.800003.70000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.167000.10000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.700003.50000
Zatrudnienie pracownika w kantorze

Wygląd kantoru MAX w Żorach z zewnątrz

Kantor MAX Żory

44-240 Żory
ul. Tadeusza Kościuszki 24
Sklep Biedronka

Czynne :
Poniedziałek-Piątek :
9:00-18:00
Sobota :
9:00-14:00

Wycofane banknoty

Nasza oferta walutowa:

Aktualnie oferujemy Państwu wymianę 66 walut świata w tym oczywiście i najpolularniejsze : euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski i koronę czeską – możliwość negocjowania cen niezależnie od ilości wymienianej waluty a także możliwość zamiawiania waluty na telefon na późniejszy termin. W naszym serwisie kursy ustalane są na bierząco na podstawie danych z giełfy walut. Przy wymianie walut egoztycznych może wystąpić chwilowy brak konkretnej waluty.


Jak trafić do kantoru :

Nasz kantor znajduje się w sklepie Biedronka w samym centrum Żor, rondo ulic Stodolna, Kościuszki, Huloki. Przed sklepem znajduje się duży parking dla klientów sklepu oraz naszego kantoru, proszę pamietać iż godziny pracy różnią się od godzin pracy sklepu.


Zostań naszym klientem

Dla naszych stałych klientów proponujemy zawsze lepszy kurs kupna lub sprzedaży walut oferowanych w naszym kantorze, zapytaj się o kratę stałego klienta, zapraszamy również inne kantory w Żorach do współpracy w ramach kupna i sprzedaży walut.

Przedstawione w portalu kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa a są wyłącznie informację dla klientów. W sytuacji braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.
Copyright © 2017 www.KantoryZory.pl