tel. +48 504 114 267
Piątek 9:00-17:00
44-240 Żory ul. Kościuszki 24
324418099@kantoryzory.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
aktualizacja : 2020-04-10 17:00:52
Ceny hurtowe
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.48004.5470
USA DolarUSD14.12004.2300
Czechy KoronaCZK10016.400016.8000
Wielka Brytania FuntGBP15.08005.2200
Szwajcaria FrankCHF14.23004.3800
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.40004.6000
USA DolarUSD14.05004.3500
Czechy KoronaCZK10016.000017.0000
Wielka Brytania FuntGBP14.90005.3000
Szwajcaria FrankCHF14.15004.4000
Albania LekALL1002.90004.4000
Australia DolarAUD12.40002.7000
Bułgaria LewBGN12.10002.4500
Chorwacja KunaHRK105.10006.3000
Dania KoronaDKK105.00007.2000
Gruzja LariGEL11.10001.5400
Izrael SzeklaILS10.92001.2400
Japonia JenJPY1002.90004.5000
Kanada DolarCAD12.85003.1500
Norwegia koronaNOK103.00004.3000
Rosja RubelRUB1004.10006.5000
Szwecja koronaSEK103.10005.2000
Tajlandia BahtTHB10010.000013.8500
Turcja LiraTRY105.20007.2000
Ukraina HrywnaUAH10011.000016.9500
Węgry ForintHUF1.00012.300013.8000
ZEA DirhamAED11.00001.2000
Rumunia lejRON10083.0000105.0000
Meksyk pesoMXN10010.000025.0000
Chiny JuanCNY10045.000063.0000
Arabia Saudyjska rialSAR11.01251.1425
Argentyna PesoARS10.02990.1199
Armenia DramAMD10.00560.0098
Azerbejdżan ManatAZN12.21862.5814
Bahrajn DinarBHD18.685213.1852
Barbados DolarBBD11.25642.3364
Belize DolarBZD11.53952.3395
Białoruś RubelBYN11.77261.8508
BiH MarkaBAM12.11002.3500
Boliwia BolivianoBOB10.45130.6688
Bostwana PulaBWP10.19050.4405
Brazylia RealBRL10.70001.0100
Brunei DolarBND11.88873.4887
Chile PesoCLP10.00350.0063
Dominikana PesoDOP10.06550.0944
Egipt FuntEGP10.15000.3200
Fidżi DolarFJD11.33742.0274
Filipiny pesoPHP10.06500.0839
Frank CFA Afryka SrodkowaXAF10.00430.0079
Gambia DalasiGMD10.07380.0858
Gwatemala QuetzalGTQ10.38410.5041
Gwinea FrankGNF1000.02380.0530
Honkong DolarHKD10.44000.5130
Indie RupiaINR10.04400.0575
Indonezja RupiaIDR10.00030.0003
Islandia KoronaISK10.02200.0339
Jamajka DolarJMD10.02670.0407
Jordania DinarJOD15.31005.8200
Kambodża RielKHR10.00080.0012
Katar rialQAR11.00081.1485
Kazachstan TengeKZT10.00810.0111
Kenia SzylingKES10.03470.0432
Kolumbia PesoCOP10.00080.0015
Kongo FrankCDF10.00220.0027
Korea Południowa WonKRW1000.32710.3821
Kostaryka ColónCRC10.00420.0100
Kuwejt DinarKWD19.412013.9120
Macedonia DenarMKD10.06350.0800
Malediwy rupiaMVR10.24000.3500
Malezja ringgitMYR10.87001.0200
Maroko DirhamMAD10.37920.4792
Mauritius rupiaMUR10.87790.1179
Mołdawia LejMDL10.17110.2747
Nigeria nairaNGN10.00300.0121
Nowa Zelandia dolarNZD12.36002.6500
Oman rialOMR18.900011.2000
Pakistan rupiaPKR10.02020.0301
Paragwaj guaraniPYG1.0000.61310.6931
Peru solPEN11.09781.4271
RPA RandZAR10.21280.2800
RZP EscudoCVE10.02980.0508
Serbia DinarRSD10.03560.0456
Seszele rupiaSCR10.19640.4164
Singapur dolarSGD12.77002.9500
Sir Lanka RupiaLKR10.01920.0317
Tajwan DolarTWD10.10000.1400
Uzbekistan SumUZS1.0000.37990.5799
Wietnam DongVND1.0000.16150.2115
Wyspy Salomona dolarSBD10.43920.4692
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.4500
USA DolarUSD14.00004.3500
Czechy KoronaCZK10010.000017.3000
Wielka Brytania FuntGBP13.50005.0900
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
Ceny hurtowe
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP14.40004.9000
Australia stary DolarAUD11.8600brak
Austria SzylingATS10022.0000brak
Belgia FrankBEF1.00075.0000brak
Dania stara KoronaDKK10043.0000brak
Czechy stara KoronaCZK10012.0000brak
Chorwacja stara KunaHRK10041.0000brak
Estonia KoronaEEK10019.0000brak
Holandia guldenNLG10.6100brak
Hongkong stary DolarHKD10036.0000brak
Irlandia stary FuntIEP13.7800brak
Japonia stary JenJPY1.00030.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.1000brak
Litwa LitLTL10087.2000brak
Luksemburg FrankLUF1.00074.0000brak
Łotwa ŁatLVL14.2400brak
Niemcy MarkaDEM11.4100brak
Norwegia stara koronaNOK10035.0000brak
Nowa Zelandia stary dolarNZD11.7600brak
Korona SłowackaSKK10.1000brak
Słowenia TolarSIT1.00010.5000brak
Szwajcaria stary FrankCHF13.10004.0100
Węgry stary ForintHUF1.0009.0000brak
Wyspy Man FuntIMP14.02005.0000
Szkocja funtSCP14.80004.9500
Jersey FuntJEP14.50005.0000
Irlandia FuntIEP14.50005.0000
Guernsey FuntGGP14.57005.0000
Falklandy FuntFKP14.00005.0000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.56004.9300
Australia stary DolarAUD11.8100brak
Austria SzylingATS10020.0000brak
Belgia FrankBEF1.00071.0000brak
Dania stara KoronaDKK10040.0000brak
Czechy stara KoronaCZK10010.0000brak
Chorwacja stara KunaHRK10040.0000brak
Estonia KoronaEEK10016.0000brak
Holandia guldenNLG10.5800brak
Hongkong stary DolarHKD10027.0000brak
Irlandia stary FuntIEP13.5300brak
Japonia stary JenJPY1.00022.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.0500brak
Litwa LitLTL10086.0000brak
Luksemburg FrankLUF1.00070.0000brak
Łotwa ŁatLVL14.1400brak
Niemcy MarkaDEM11.4000brak
Norwegia stara koronaNOK10032.0000brak
Nowa Zelandia stary dolarNZD11.4000brak
Korona SłowackaSKK10.0800brak
Słowenia TolarSIT1.00010.0000brak
Szwajcaria stary FrankCHF12.84004.0200
Węgry stary ForintHUF1.0008.5000brak
Wyspy Man FuntIMP14.00005.0200
Szkocja funtSCP14.53004.9600
Jersey FuntJEP13.58005.0000
Irlandia FuntIEP13.53005.0000
Guernsey FuntGGP14.28005.0200
Falklandy FuntFKP14.30005.0200
Wygląd kantoru

Kantory MAX Żory

Ostateczna cena kupna lub sprzedaży podana jest przy okienku w kantorze lub telefonicznie.


Internetowy kantor MAX

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobota9:00-14:00
niedzielaNIECZYNNE

tel. +48 32 469 83 08

Praca w kantorze Żory

Zatrudnimy osobę na stanowisko kasjera walutowego, mile widziany ukończony kurs walutowo-złotówkowy.

tel. +48 602 396 497
praca@kantoryzory.pl

Nasza oferta walutowa:

Aktualnie oferujemy Państwu wymianę 66 walut świata w tym oczywiście i najpolularniejsze : euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski i koronę czeską – możliwość negocjowania cen niezależnie od ilości wymienianej waluty a także możliwość zamiawiania waluty na telefon na późniejszy termin. W naszym serwisie kursy ustalane są na bieżąco na podstawie danych z giełdy walut. Przy wymianie walut egoztycznych może wystąpić chwilowy brak konkretnej waluty.


Jak trafić do kantoru :

Nasz kantor znajduje się w sklepie Biedronka w samym centrum Żor, rondo ulic Stodolna, Kościuszki, Huloki. Przed sklepem znajduje się duży parking dla klientów sklepu oraz naszego kantoru, proszę pamietać iż godziny pracy różnią się od godzin pracy sklepu.


Zostań naszym klientem

Dla naszych stałych klientów proponujemy zawsze lepszy kurs kupna lub sprzedaży walut oferowanych w naszym kantorze, zapytaj się o kartę stałego klienta, zapraszamy również inne kantory w Żorach do współpracy w ramach kupna i sprzedaży walut.

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.