tel. +48 504 114 267
Środa 9:00-17:00
44-240 Żory ul. Kościuszki 24
324418099@kantoryzory.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
aktualizacja : 2020-02-18 16:59:36
Ceny hurtowe
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.25504.2850
USA DolarUSD13.92503.9650
Czechy KoronaCZK10016.900017.1800
Wielka Brytania FuntGBP15.09005.1500
Szwajcaria FrankCHF13.97004.0300
Albania LekALL1003.50004.1000
Australia DolarAUD12.60002.6800
Bułgaria LewBGN12.15002.2500
Chorwacja KunaHRK105.65006.1000
Dania KoronaDKK105.62005.7500
Izrael SzeklaILS11.12001.1700
Japonia JenJPY1003.45003.8500
Kanada DolarCAD12.93002.9700
Norwegia koronaNOK104.18004.2500
Rosja RubelRUB1005.95006.3500
Szwecja koronaSEK104.01904.1190
Turcja LiraTRY106.30007.5000
Ukraina HrywnaUAH10015.500016.9000
Węgry ForintHUF1.00012.650013.6000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.21004.3100
USA DolarUSD13.87003.9800
Czechy KoronaCZK10016.700017.3000
Wielka Brytania FuntGBP15.02005.1800
Szwajcaria FrankCHF13.92004.0200
Albania LekALL1003.40004.4000
Australia DolarAUD12.58002.7100
Bułgaria LewBGN12.15002.2800
Chorwacja KunaHRK105.50006.2000
Dania KoronaDKK105.50005.9000
Gruzja LariGEL11.38001.5400
Izrael SzeklaILS11.08001.1900
Japonia JenJPY1003.40003.8800
Kanada DolarCAD12.89002.9900
Norwegia koronaNOK104.10004.4000
Rosja RubelRUB1005.40006.5000
Szwecja koronaSEK103.80004.3000
Tajlandia BahtTHB10011.500013.8500
Turcja LiraTRY106.00007.3000
Ukraina HrywnaUAH10015.000017.0000
Węgry ForintHUF1.00012.300013.8000
ZEA DirhamAED11.04001.0960
Rumunia lejRON10088.000098.0000
Meksyk pesoMXN10017.000025.0000
Chiny JuanCNY10053.000057.5000
Arabia Saudyjska rialSAR10.94671.0767
Argentyna PesoARS10.02960.1196
Armenia DramAMD10.00560.0098
Azerbejdżan ManatAZN12.06902.4318
Bahrajn DinarBHD18.008812.5088
Barbados DolarBBD11.12872.2087
Belize DolarBZD11.38872.1887
Białoruś RubelBYN11.74901.9790
BiH MarkaBAM12.11002.3500
Boliwia BolivianoBOB10.39990.6300
Bostwana PulaBWP10.20250.4525
Brazylia RealBRL10.92001.0100
Brunei DolarBND11.78243.3824
Chile PesoCLP10.00350.0063
Dominikana PesoDOP10.07140.0904
Egipt FuntEGP10.22910.3091
Fidżi DolarFJD11.28661.9766
Filipiny pesoPHP10.07300.0839
Frank CFA Afryka SrodkowaXAF10.00390.0075
Gambia DalasiGMD10.06850.0805
Gwatemala QuetzalGTQ10.35400.4740
Gwinea FrankGNF1000.02110.0503
Honkong DolarHKD10.44000.5130
Indie RupiaINR10.05150.0629
Indonezja RupiaIDR1.0000.28740.3538
Islandia KoronaISK10.02800.0369
Jamajka DolarJMD10.02350.0375
Jordania DinarJOD15.39005.8200
Kambodża RielKHR10.00080.0011
Katar rialQAR10.92881.1168
Kazachstan TengeKZT10.00890.0119
Kenia SzylingKES10.03580.0428
Kolumbia PesoCOP10.00090.0016
Kongo FrankCDF10.00210.0025
Korea Południowa WonKRW1000.31590.3709
Kostaryka ColónCRC10.00380.0096
Kuwejt DinarKWD19.412013.9120
Macedonia DenarMKD10.06350.0800
Malediwy rupiaMVR10.24000.3500
Malezja ringgitMYR10.87001.0200
Maroko DirhamMAD10.37850.4785
Mauritius rupiaMUR10.09940.1254
Mołdawia LejMDL10.19980.2698
Nigeria nairaNGN10.00420.0133
Nowa Zelandia dolarNZD12.45002.6900
Oman rialOMR18.900011.2000
Pakistan rupiaPKR10.02070.0306
Paragwaj guaraniPYG1.0000.56780.6478
Peru solPEN11.01951.3489
RPA RandZAR10.21280.2800
RZP EscudoCVE10.02770.0487
Serbia DinarRSD10.03380.0438
Seszele rupiaSCR10.19740.4174
Singapur dolarSGD12.77002.9500
Sir Lanka RupiaLKR10.01920.0317
Tajwan DolarTWD10.10000.1400
Uzbekistan SumUZS1.0000.36000.5600
Wietnam DongVND1.0000.15410.2041
Wyspy Salomona dolarSBD10.41660.4466
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.4500
USA DolarUSD13.75004.1500
Czechy KoronaCZK10010.000017.3000
Wielka Brytania FuntGBP13.50005.0900
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.55004.8100
Australia stary DolarAUD11.8400brak
Austria SzylingATS10021.0000brak
Belgia FrankBEF1.00070.0000brak
Dania stara KoronaDKK10040.0000brak
Czechy stara KoronaCZK10011.0000brak
Chorwacja stara KunaHRK10040.0000brak
Estonia KoronaEEK10016.0000brak
Holandia guldenNLG10.5800brak
Hongkong stary DolarHKD10027.0000brak
Irlandia stary FuntIEP13.5300brak
Japonia stary JenJPY1.00022.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.0700brak
Litwa LitLTL10086.0000brak
Luksemburg FrankLUF1.00070.0000brak
Łotwa ŁatLVL14.1400brak
Niemcy MarkaDEM11.5200brak
Norwegia stara koronaNOK10032.0000brak
Nowa Zelandia stary dolarNZD11.4000brak
Portugalia escudoPTE1.00010.0000brak
Korona SłowackaSKK10.0800brak
Słowenia TolarSIT1.00010.0000brak
Szwajcaria stary FrankCHF12.8000brak
Węgry stary ForintHUF1.0009.0000brak
Wyspy Man FuntIMP13.2800brak
Szkocja funtSCP13.53004.9900
Jersey FuntJEP13.2800brak
Irlandia FuntIEP13.53004.7600
Guernsey FuntGGP13.2800brak
Falklandy FuntFKP12.98004.7500
Wygląd kantoru

Kantory MAX Żory

Ostateczna cena kupna lub sprzedaży podana jest przy okienku w kantorze lub telefonicznie.


Internetowy kantor MAX

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobota9:00-14:00
niedzielaNIECZYNNE

tel. +48 32 469 83 08

Praca w kantorze Żory

Zatrudnimy osobę na stanowisko kasjera walutowego, mile widziany ukończony kurs walutowo-złotówkowy.

tel. +48 602 396 497
praca@kantoryzory.pl

Nasza oferta walutowa:

Aktualnie oferujemy Państwu wymianę 66 walut świata w tym oczywiście i najpolularniejsze : euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski i koronę czeską – możliwość negocjowania cen niezależnie od ilości wymienianej waluty a także możliwość zamiawiania waluty na telefon na późniejszy termin. W naszym serwisie kursy ustalane są na bieżąco na podstawie danych z giełdy walut. Przy wymianie walut egoztycznych może wystąpić chwilowy brak konkretnej waluty.


Jak trafić do kantoru :

Nasz kantor znajduje się w sklepie Biedronka w samym centrum Żor, rondo ulic Stodolna, Kościuszki, Huloki. Przed sklepem znajduje się duży parking dla klientów sklepu oraz naszego kantoru, proszę pamietać iż godziny pracy różnią się od godzin pracy sklepu.


Zostań naszym klientem

Dla naszych stałych klientów proponujemy zawsze lepszy kurs kupna lub sprzedaży walut oferowanych w naszym kantorze, zapytaj się o kartę stałego klienta, zapraszamy również inne kantory w Żorach do współpracy w ramach kupna i sprzedaży walut.

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.