tel. +48 504 114 267
Środa 9:00-18:00
44-240 Żory ul. Kościuszki 24
324418099@kantoryzory.pl
Ostateczna cena kupna lub sprzedaży podana jest przy okienku w kantorze lub telefonicznie, możliwość negocjacji ceny.
aktualizacja : 2019-07-16 17:57:27
Ceny hurtowe
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.238304.26230
USA dolarUSD3.772503.82750
Czechy koronaCZK0.164200.16700
Wielka Brytania funtGBP4.690604.76060
Szwajcaria frankCHF3.776903.85690
Dania koronaDKK0.562400.58340
Szwecja koronaSEK0.391600.41660
Norwegia koronaNOK0.430800.44480
Kanada dolarCAD2.884802.92380
Węgry forintHUF0.013200.01340
Australia dolarAUD2.621202.70020
Chorwacja kunaHRK0.582000.59900
Japonia jenJPY0.034100.03660
Ukraina hrywnaUAH0.145000.15300
Bułgaria lewBGN2.171202.27120
Rosja rubelRUB0.059000.06300
Turcja liraTRY0.660000.72000
Izrael szeklaILS1.036001.06800
Albania lekALL0.036000.03900
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.230004.28500
USA dolarUSD3.700003.83000
Czechy koronaCZK0.164000.16900
Wielka Brytania funtGBP4.670004.80000
Szwajcaria frankCHF3.770003.90000
Dania koronaDKK0.550000.58800
Szwecja koronaSEK0.380000.43000
Norwegia koronaNOK0.420000.45500
Kanada dolarCAD2.830002.95000
Węgry forintHUF0.012900.01400
Australia dolarAUD2.580002.70000
Chorwacja kunaHRK0.555000.62500
Japonia jenJPY0.031500.03650
Ukraina hrywnaUAH0.144000.15300
Rumunia lejRON0.880000.96000
Bułgaria lewBGN2.150002.29000
Rosja rubelRUB0.054000.06500
Egipt funtEGP0.180000.29500
Turcja liraTRY0.645000.75000
Meksyk pesoMXN0.170000.25000
Chiny juanCNY0.530000.59500
Izrael szeklaILS1.036001.08550
Dominikana pesoDOP0.070000.09000
Albania lekALL0.030000.04200
Honkong dolarHKD0.425000.53000
Indie rupiaINR0.051000.06000
Brazylia realBRL0.950001.10000
Bośnia i Hercegowina markaBAM2.100002.35000
Arabia Saudyjska rialSAR0.920001.06000
Jordania dinarJOD5.100005.85000
Nowa Zelandia dolarNZD2.400002.59000
Korea Południowa wonKRW0.003000.00360
Macedonia denarMKD0.066000.08300
Indonezja rupiaIDR0.000220.00030
Singapur dolarSGD2.700002.85000
Kazachstan tengeKZT0.009000.01200
Islandia koronaISK0.029000.03500
Białoruś rubelBYN1.700001.96000
Serbia dinarRSD0.033000.04200
Malezja ringgitMYR0.820001.03000
RPA randZAR0.220000.33000
Gruzja lariGEL1.380001.60000
Kenia szylingKES0.034000.04300
Maroko dirhamMAD0.350000.46000
Tajlandia bahtTHB0.118000.12900
ZEA dirhamAED1.004501.05990
Mauritius rupiaMUR0.090000.14000
Filipiny pesoPHP0.065000.08400
Katar rialQAR0.900001.08000
Wietnam dongVND0.000130.00021
Tajwan dolarTWD0.105000.12400
Tunezja dinarTND0.500001.45000
Peru solPEN1.100001.29500
Barbados dolarBBD1.400002.30000
Seszele rupiaSCR0.220000.35000
Oman rialOMR8.5000011.00000
Mołdawia lejMDL0.150000.28000
Kuwejt dinarKWD9.0000014.00000
Jamajka dolarJMD0.020000.03800
Kolumbia pesoCOP0.001000.00150
Kuba pesoCUC3.200004.50000
Chile pesoCLP0.004500.00680
Brunei dolarBND2.250003.00000
Bahrajn dinarBHD7.5000013.00000
Armenia dramAMD0.006000.00900
Argentyna pesoARS0.060000.16000
Gibraltar funtGIP3.500004.90000
Libia dinarLYD1.800003.00000
Nigeria nairaNGN0.004000.01400
Tanzania szylingTZS0.001000.00220
Uzbekistan sumUZS0.000250.00050
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR3.000004.32000
USA dolarUSD3.750004.10000
Czechy koronaCZK0.100000.16900
Wielka Brytania funtGBP3.500005.00000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaKupnoSprzedaż
Falklandy funtFKP3.000004.70000
SHP3.000004.70000
Wyspy Man funtIMP3.000004.96000
Guernsey funtGGP3.000004.80000
Jersey funtJEP3.000004.96000
Niemcy markaDEM1.400002.00000
Łotwa łatLVL4.00000brak
Litwa litLTL1.00000brak
Anglia stary funtGBS3.000004.90000
Austria szylingATS0.150000.26000
Słowenia tolarSIT0.01000brak
Belgia frankBEF0.06500brak
Dania stara koronaDKS0.40000brak
Hiszpania pesetaESP0.01500brak
Holandia guldenNLG1.31000brak
Japonia stary jenJPS0.020000.03500
Luksemburg frankLUF0.06000brak
Norwegia stara koronaNOS0.30000brak
Korona słowackaSKK0.08000brak
Węgry stary forintHUS0.010000.01330
Estonia koronaEEK0.18000brak
Wygląd kantoru

Kantory MAX Żory

Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę


Internetowy kantor MAX

Czynne
poniedziałek9:00-18:00
wtorek9:00-18:00
środa9:00-18:00
czwartek9:00-18:00
piątek9:00-18:00
sobota9:00-14:00
niedzielanieczynne

tel. +48 32 469 83 08

Przelicznik walut hurt

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Przelicznik walut detal

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Praca w kantorze Żory

Zatrudnimy osobę na stanowisko kasjera walutowego, mile widziany ukończony kurs walutowo-złotówkowy.

tel. +48 602 396 497
praca@kantoryzory.pl

Nasza oferta walutowa:

Aktualnie oferujemy Państwu wymianę 66 walut świata w tym oczywiście i najpolularniejsze : euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski i koronę czeską – możliwość negocjowania cen niezależnie od ilości wymienianej waluty a także możliwość zamiawiania waluty na telefon na późniejszy termin. W naszym serwisie kursy ustalane są na bieżąco na podstawie danych z giełdy walut. Przy wymianie walut egoztycznych może wystąpić chwilowy brak konkretnej waluty.


Jak trafić do kantoru :

Nasz kantor znajduje się w sklepie Biedronka w samym centrum Żor, rondo ulic Stodolna, Kościuszki, Huloki. Przed sklepem znajduje się duży parking dla klientów sklepu oraz naszego kantoru, proszę pamietać iż godziny pracy różnią się od godzin pracy sklepu.


Zostań naszym klientem

Dla naszych stałych klientów proponujemy zawsze lepszy kurs kupna lub sprzedaży walut oferowanych w naszym kantorze, zapytaj się o kartę stałego klienta, zapraszamy również inne kantory w Żorach do współpracy w ramach kupna i sprzedaży walut.

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.