tel. +48 504 114 267
Piątek 9:00-17:00
44-240 Żory ul. Kościuszki 24
324418099@kantoryzory.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
aktualizacja : 2019-12-06 16:47:02
Ceny hurtowe
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.26504.2950
USA DolarUSD13.84503.9200
Czechy KoronaCZK10016.590016.7800
Wielka Brytania FuntGBP15.03005.0850
Szwajcaria FrankCHF13.88003.9300
Albania LekALL1003.70004.3000
Australia DolarAUD12.61002.6900
Bułgaria LewBGN12.18142.2514
Chorwacja KunaHRK105.75006.1000
Dania KoronaDKK105.69905.7990
Izrael SzeklaILS11.11001.1400
Japonia JenJPY1003.50003.8000
Kanada DolarCAD12.91002.9600
Norwegia koronaNOK104.16004.2400
Rosja RubelRUB1005.99006.3900
Szwecja koronaSEK103.95704.0970
Turcja LiraTRY106.55007.5000
Ukraina HrywnaUAH10015.400016.7000
Węgry ForintHUF1.00013.000013.7000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.20004.3300
USA DolarUSD13.78003.9300
Czechy KoronaCZK10016.400017.0000
Wielka Brytania FuntGBP14.92005.0900
Szwajcaria FrankCHF13.84003.9600
Albania LekALL1003.40004.4000
Australia DolarAUD12.58002.7100
Bułgaria LewBGN12.20002.3000
Chorwacja KunaHRK105.50006.2000
Dania KoronaDKK105.50005.9000
Gruzja LariGEL11.38001.5400
Izrael SzeklaILS11.08001.1600
Japonia JenJPY1003.40003.9500
Kanada DolarCAD12.87002.9700
Norwegia koronaNOK104.00004.4500
Rosja RubelRUB1005.40006.5000
Szwecja koronaSEK103.80004.3000
Tajlandia BahtTHB10013.150013.8500
Turcja LiraTRY106.00007.6000
Ukraina HrywnaUAH10014.000017.0000
Węgry ForintHUF1.00012.600013.8000
ZEA DirhamAED11.04001.0980
Rumunia lejRON10088.000098.0000
Meksyk pesoMXN10017.000025.0000
Chiny JuanCNY10053.000057.0000
Arabia Saudyjska rialSAR10.93041.0604
Argentyna PesoARS10.03020.1202
Armenia DramAMD10.00530.0095
Azerbejdżan ManatAZN12.02832.4073
Bahrajn DinarBHD17.864012.3640
Barbados DolarBBD11.10012.1801
Belize DolarBZD11.36512.1651
Białoruś RubelBYN11.72012.0001
BiH MarkaBAM12.12252.3325
Boliwia BolivianoBOB10.39200.6120
Bostwana PulaBWP10.20180.4518
Brazylia RealBRL10.90591.0259
Brunei DolarBND11.79033.3903
Chile PesoCLP10.00340.0062
Dominikana PesoDOP10.07000.0870
Egipt FuntEGP10.21880.2988
Fidżi DolarFJD11.28431.9743
Filipiny pesoPHP10.07050.0844
Frank CFA Afryka SrodkowaXAF10.00450.0085
Gambia DalasiGMD10.06730.0793
Gwatemala QuetzalGTQ10.34460.4646
Gwinea FrankGNF1000.02050.0497
Honkong DolarHKD10.44000.5150
Indie RupiaINR10.05070.0596
Indonezja RupiaIDR1.0000.27450.3409
Islandia KoronaISK10.02950.0380
Jamajka DolarJMD10.02430.0383
Jordania DinarJOD15.43665.8506
Kambodża RielKHR10.00080.0011
Katar rialQAR10.90961.1038
Kazachstan TengeKZT10.00850.0115
Kenia SzylingKES10.03490.0419
Kolumbia PesoCOP10.00090.0016
Kongo FrankCDF10.00210.0025
Korea Południowa WonKRW1000.30300.3601
Kostaryka ColónCRC10.00370.0096
Kuwejt DinarKWD19.396413.8964
Malezja ringgitMYR10.87530.9953
Maroko DirhamMAD10.36400.4640
Mauritius rupiaMUR10.09960.1256
Mołdawia LejMDL10.19850.2685
Nigeria nairaNGN10.00400.0131
Nowa Zelandia dolarNZD12.48852.7184
Oman rialOMR19.179711.2597
Pakistan rupiaPKR10.02030.0302
Paragwaj guaraniPYG1.0000.56950.6495
Peru solPEN11.00101.3310
RPA RandZAR10.21240.2744
RZP EscudoCVE10.02760.0486
Serbia DinarRSD10.03210.0411
Seszele rupiaSCR10.19390.4139
Singapur dolarSGD12.77002.8800
Sir Lanka RupiaLKR10.01950.0320
Tajwan DolarTWD10.10000.1400
Tunezja DinarTND11.20661.5566
Turkmenistan ManatTMT10.01000.5000
Uzbekistan SumUZS1.0000.34860.5486
Wietnam DongVND1.0000.11900.1790
Wyspy Salomona dolarSBD10.41040.4404
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.4500
USA DolarUSD13.75004.1000
Czechy KoronaCZK10010.000017.2000
Wielka Brytania FuntGBP13.50005.2000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBS13.00004.9000
Austria SzylingATS10015.000026.0000
Belgia FrankBEF1006.5000brak
Dania stara KoronaDKS10040.0000brak
Estonia KoronaEEK10018.0000brak
Falklandy FuntFKP13.00004.7000
Guernsey FuntGGP13.00004.8000
Hiszpania PesetaESP1001.5000brak
Holandia guldenNLG11.3100brak
Japonia stary JenJPS1002.00003.5000
Jersey FuntJEP13.00004.9600
Korona SłowackaSKK1008.0000brak
Litwa LitLTL11.0000brak
Luksemburg FrankLUF1006.0000brak
Łotwa ŁatLVL14.0000brak
Niemcy MarkaDEM11.40002.0000
Norwegia stara koronaNOS10030.0000brak
Słowenia TolarSIT1.00010.0000brak
Wyspa Św. Heleny FuntSHP13.00004.7000
Węgry stary ForintHUS1.00010.000013.3000
Wyspy Man FuntIMP13.00004.9600
Wygląd kantoru

Kantory MAX Żory

Ostateczna cena kupna lub sprzedaży podana jest przy okienku w kantorze lub telefonicznie.


Internetowy kantor MAX

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobota9:00-14:00
niedzielanieczynne

tel. +48 32 469 83 08

Praca w kantorze Żory

Zatrudnimy osobę na stanowisko kasjera walutowego, mile widziany ukończony kurs walutowo-złotówkowy.

tel. +48 602 396 497
praca@kantoryzory.pl

Nasza oferta walutowa:

Aktualnie oferujemy Państwu wymianę 66 walut świata w tym oczywiście i najpolularniejsze : euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski i koronę czeską – możliwość negocjowania cen niezależnie od ilości wymienianej waluty a także możliwość zamiawiania waluty na telefon na późniejszy termin. W naszym serwisie kursy ustalane są na bieżąco na podstawie danych z giełdy walut. Przy wymianie walut egoztycznych może wystąpić chwilowy brak konkretnej waluty.


Jak trafić do kantoru :

Nasz kantor znajduje się w sklepie Biedronka w samym centrum Żor, rondo ulic Stodolna, Kościuszki, Huloki. Przed sklepem znajduje się duży parking dla klientów sklepu oraz naszego kantoru, proszę pamietać iż godziny pracy różnią się od godzin pracy sklepu.


Zostań naszym klientem

Dla naszych stałych klientów proponujemy zawsze lepszy kurs kupna lub sprzedaży walut oferowanych w naszym kantorze, zapytaj się o kartę stałego klienta, zapraszamy również inne kantory w Żorach do współpracy w ramach kupna i sprzedaży walut.

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.