logo kantoru w Żorach
tel. +48 32 441 80 99
Pon-Pt : 9:00-18:00 Sob : 9:00-14:00
44-240 Żory ul. Kościuszki 24
324418099@kantoryzory.pl
aktualizacja : 2018-10-20 13:35:24
Ceny hurtowe
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.304704.27470
USA dolar USA dolarUSD 3.747003.71200
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.166500.16390
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.885204.83620
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.750103.72910
Dania korona Dania koronaDKK 0.582200.56920
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.420700.41010
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.457510.44650
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.866402.82540
Australia dolar Australia dolarAUD 2.703902.62290
Węgry forint Węgry forintHUF 0.013850.01300
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.617000.58000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.034500.03150
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.149000.13100
Rumunia lej Rumunia lejRON 1.000000.89000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.295002.25000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.065000.05800
Egipt funt Egipt funtEGP 0.360000.20000
Turcja lira Turcja liraTRY 0.690000.59000
Ceny detaliczne
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.360004.23000
USA dolar USA dolarUSD 3.850003.66000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.169000.16250
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.950004.78000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.830003.68000
Dania korona Dania koronaDKK 0.590000.56000
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.425000.39500
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.459500.43500
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.920002.77000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.013900.01285
Australia dolar Australia dolarAUD 2.780002.58000
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.610000.54500
Japonia jen Japonia jenJPY 0.034900.03200
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.155000.13000
Rumunia lej Rumunia lejRON 0.990000.93000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.300002.19000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.063000.05200
Egipt funt Egipt funtEGP 0.360000.16500
Turcja lira Turcja liraTRY 0.790000.58000
Meksyk peso Meksyk pesoMXN 0.280000.18000
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.900004.60000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.565000.41500
Izrael szekla Izrael szeklaILS 1.020000.97500
Dominikana peso Dominikana pesoDOP 0.095000.07000
Albania lek Albania lekALL 0.042000.03450
Honkong dolar Honkong dolarHKD 0.550000.40000
Indie rupia Indie rupiaINR 0.055900.04600
Brazylia real Brazylia realBRL 0.995000.90100
Bośnia i Hercegowina marka Bośnia i Hercegowina markaBAM 2.350002.00000
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rialSAR 1.050000.85000
Jordania dinar Jordania dinarJOD 5.600004.50000
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.650002.40000
Korea Południowa won Korea Południowa wonKRW 0.004500.00310
Macedonia denar Macedonia denarMKD 0.077000.06000
Indonezja rupia Indonezja rupiaIDR 0.000350.00020
Singapur dolar Singapur dolarSGD 2.770002.57000
Islandia korona Islandia koronaISK 0.036000.03100
Kazachstan tenge Kazachstan tengeKZT 0.015000.01000
Białoruś rubel Białoruś rubelBYN 1.990001.77000
Serbia dinar Serbia dinarRSD 0.004000.02800
Malezja ringgit Malezja ringgitMYR 1.050000.80000
RPA rand RPA randZAR 0.350000.20000
lari-gruzinskie lari-gruzinskieGEL 1.650001.38000
Kenia szyling Kenia szylingKES 0.039500.03100
Maroko dirham Maroko dirhamMAD 0.480000.36000
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.119000.10550
ZEA dirham ZEA dirhamAED 1.050000.97100
Mauritius rupia Mauritius rupiaMUR 0.180000.09000
Filipiny peso Filipiny pesoPHP 0.085000.06500
Katar rial Katar rialQAR 1.150000.85000
Wietnam dong Wietnam dongVND 0.000240.00013
Tajwan dolar Tajwan dolarTWD 0.129000.08000
Tunezja dinar Tunezja dinarTND 2.000000.80000
Peru sol Peru solPEN 1.300001.10000
Seszele rupia Seszele rupiaSCR 0.400000.22000
Oman rial Oman rialOMR 9.990008.50000
Irlandia funt Irlandia funtIEP 4.760004.25000
Mołdawia lej Mołdawia lejMDL 0.280000.18000
Kuwejt dinar Kuwejt dinarKWD 12.5000010.10000
Jamajka dolar Jamajka dolarJMD 0.050000.02000
Kolumbia peso Kolumbia pesoCOP 0.001500.00110
Kuba peso Kuba pesoCUC 4.400003.40000
Chile peso Chile pesoCLP 0.007000.00500
Brunei dolar Brunei dolarBND 2.800002.20000
Bahrajn dinar Bahrajn dinarBHD 10.500008.50000
Barbados dolar Barbados dolarBBD 2.500001.50000
Armenia dram Armenia dramAMD 0.009500.00510
Argentyna peso Argentyna pesoARS 0.209000.10400
Falklandy funt Falklandy funtFKP 4.760004.00000
Gibraltar funt Gibraltar funtGIP 4.760004.00000
Libia dinar Libia dinarLYD 2.460001.80000
Nigeria naira Nigeria nairaNGN 0.009000.00500
Wyspy Man funt Wyspy Man funtIMP 4.760003.50000
 Guernsey funt Guernsey funtGGP 4.760003.50000
Jersey funt Jersey funtJEP 4.760004.00000
Irlandia Północna funt Irlandia Północna funtIRP 4.750003.00000
Ceny bilonów
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.330003.00000
USA dolar USA dolarUSD 3.900003.63000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.169000.10000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.850003.50000
Zatrudnienie pracownika w kantorze

Wygląd kantoru MAX w Żorach z zewnątrz

Kantor MAX Żory

44-240 Żory
ul. Tadeusza Kościuszki 24
Sklep Biedronka
tel. +48 32 469 83 08

Czynne :
Poniedziałek-Piątek :
9:00-18:00
Sobota :
9:00-14:00

Wycofane banknoty

Nasza oferta walutowa:

Aktualnie oferujemy Państwu wymianę 66 walut świata w tym oczywiście i najpolularniejsze : euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski i koronę czeską – możliwość negocjowania cen niezależnie od ilości wymienianej waluty a także możliwość zamiawiania waluty na telefon na późniejszy termin. W naszym serwisie kursy ustalane są na bierząco na podstawie danych z giełfy walut. Przy wymianie walut egoztycznych może wystąpić chwilowy brak konkretnej waluty.


Jak trafić do kantoru :

Nasz kantor znajduje się w sklepie Biedronka w samym centrum Żor, rondo ulic Stodolna, Kościuszki, Huloki. Przed sklepem znajduje się duży parking dla klientów sklepu oraz naszego kantoru, proszę pamietać iż godziny pracy różnią się od godzin pracy sklepu.


Zostań naszym klientem

Dla naszych stałych klientów proponujemy zawsze lepszy kurs kupna lub sprzedaży walut oferowanych w naszym kantorze, zapytaj się o kratę stałego klienta, zapraszamy również inne kantory w Żorach do współpracy w ramach kupna i sprzedaży walut.

Przedstawione w portalu kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa a są wyłącznie informację dla klientów. W sytuacji braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.
Copyright © 2017 www.KantoryZory.pl