tel. +48 504 114 267
Piątek 9:00-17:00
44-240 Żory ul. Kościuszki 24
324418099@kantoryzory.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
aktualizacja : 2020-01-23 17:02:29
Ceny hurtowe
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.23004.2700
USA DolarUSD13.81003.8500
Czechy KoronaCZK10016.580016.8700
Wielka Brytania FuntGBP14.97005.0400
Szwajcaria FrankCHF13.92003.9600
Albania LekALL1003.50004.1000
Australia DolarAUD12.62002.6850
Bułgaria LewBGN12.16052.2605
Chorwacja KunaHRK105.65006.1000
Dania KoronaDKK105.63305.7130
Izrael SzeklaILS11.09001.1700
Japonia JenJPY1003.40003.7000
Kanada DolarCAD12.88002.9450
Norwegia koronaNOK104.22004.3000
Rosja RubelRUB1005.84006.2400
Szwecja koronaSEK103.99704.0970
Turcja LiraTRY106.30007.5000
Ukraina HrywnaUAH10015.500016.9000
Węgry ForintHUF1.00012.500013.3000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.18004.2900
USA DolarUSD13.77003.8800
Czechy KoronaCZK10016.400016.9800
Wielka Brytania FuntGBP14.94005.0800
Szwajcaria FrankCHF13.88003.9900
Albania LekALL1003.40004.4000
Australia DolarAUD12.58002.7100
Bułgaria LewBGN12.15002.2800
Chorwacja KunaHRK105.30006.2000
Dania KoronaDKK105.50005.9000
Gruzja LariGEL11.38001.5400
Izrael SzeklaILS11.08001.1900
Japonia JenJPY1003.40003.8500
Kanada DolarCAD12.84002.9600
Norwegia koronaNOK104.10004.4500
Rosja RubelRUB1005.40006.5000
Szwecja koronaSEK103.80004.3000
Tajlandia BahtTHB10011.500013.8500
Turcja LiraTRY106.00007.6000
Ukraina HrywnaUAH10014.900017.0000
Węgry ForintHUF1.00012.300013.8000
ZEA DirhamAED11.04001.0960
Rumunia lejRON10088.000098.0000
Meksyk pesoMXN10017.000025.0000
Chiny JuanCNY10052.000057.0000
Arabia Saudyjska rialSAR10.91861.0486
Argentyna PesoARS10.02930.1193
Armenia DramAMD10.00500.0092
Azerbejdżan ManatAZN12.00372.3827
Bahrajn DinarBHD17.753312.2533
Barbados DolarBBD11.07832.1583
Belize DolarBZD11.34712.1471
Białoruś RubelBYN11.76941.9994
BiH MarkaBAM12.09142.3014
Boliwia BolivianoBOB10.38610.6061
Bostwana PulaBWP10.19960.4496
Brazylia RealBRL10.92001.0100
Brunei DolarBND11.78793.3879
Chile PesoCLP10.00350.0063
Dominikana PesoDOP10.07000.0890
Egipt FuntEGP10.22030.3003
Fidżi DolarFJD11.27091.9609
Filipiny pesoPHP10.06930.0838
Frank CFA Afryka SrodkowaXAF10.00390.0075
Gambia DalasiGMD10.06680.0788
Gwatemala QuetzalGTQ10.34000.4600
Gwinea FrankGNF1000.02010.0493
Honkong DolarHKD10.44000.5150
Indie RupiaINR10.05150.0629
Indonezja RupiaIDR1.0000.27960.3460
Islandia KoronaISK10.02950.0372
Jamajka DolarJMD10.02360.0376
Jordania DinarJOD15.31005.7100
Kambodża RielKHR10.00070.0011
Katar rialQAR10.90531.0995
Kazachstan TengeKZT10.00860.0116
Kenia SzylingKES10.03490.0419
Kolumbia PesoCOP10.00090.0016
Kongo FrankCDF10.00210.0025
Korea Południowa WonKRW1000.30610.3632
Kostaryka ColónCRC10.00370.0095
Kuwejt DinarKWD19.241613.7416
Macedonia DenarMKD10.06350.0800
Malediwy rupiaMVR10.24000.3500
Malezja ringgitMYR10.88691.0069
Maroko DirhamMAD10.35130.4513
Mauritius rupiaMUR10.09830.1243
Mołdawia LejMDL10.19460.2646
Nigeria nairaNGN10.00390.0130
Nowa Zelandia dolarNZD12.45002.6900
Oman rialOMR19.082910.9829
Pakistan rupiaPKR10.02010.0300
Paragwaj guaraniPYG1.0000.55310.6331
Peru solPEN11.01121.3412
RPA RandZAR10.21280.2800
RZP EscudoCVE10.02750.0485
Serbia DinarRSD10.03170.0417
Seszele rupiaSCR10.19130.4113
Singapur dolarSGD12.75002.8600
Sir Lanka RupiaLKR10.01920.0317
Tajwan DolarTWD10.10000.1400
Tunezja DinarTND11.19621.5243
Uzbekistan SumUZS1.0000.33350.5335
Wietnam DongVND1.0000.14590.1959
Wyspy Salomona dolarSBD10.40710.4371
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.4500
USA DolarUSD13.75004.1000
Czechy KoronaCZK10010.000017.2000
Wielka Brytania FuntGBP13.50005.2000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.20004.8100
Australia stary DolarAUD11.8550brak
Austria SzylingATS10015.0000brak
Belgia FrankBEF1.00074.5000brak
Dania stara KoronaDKK10040.5000brak
Czechy stara KoronaCZK10012.5000brak
Chorwacja stara KunaHRK10041.5000brak
Hiszpania PesetaESP1.00015.0000brak
Estonia KoronaEEK10019.2500brak
Holandia guldenNLG11.3100brak
Hongkong stary DolarHKD10033.5000brak
Irlandia stary FuntIEP13.8350brak
Japonia stary JenJPY1.00021.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.0500brak
Litwa LitLTL10070.0000brak
Luksemburg FrankLUF1.00074.5000brak
Łotwa ŁatLVL14.0000brak
Niemcy MarkaDEM11.4000brak
Norwegia stara koronaNOK10032.5000brak
Nowa Zelandia stary dolarNZD11.6950brak
Portugalia escudoPTE1.00015.1000brak
Rumunia stary lejROL10.0001.0000brak
Korona SłowackaSKK10.0700brak
Słowenia TolarSIT1.00012.5000brak
Szwajcaria stary FrankCHF12.6350brak
Węgry stary ForintHUF1.0009.3000brak
Wyspy Man FuntIMP13.0000brak
Szkocja funtSCP14.80004.9900
Jersey FuntJEP13.5000brak
Irlandia FuntIEP14.10004.7600
Guernsey FuntGGP13.0000brak
Falklandy FuntFKP13.00004.7500
Wygląd kantoru

Kantory MAX Żory

Ostateczna cena kupna lub sprzedaży podana jest przy okienku w kantorze lub telefonicznie.


Internetowy kantor MAX

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobota9:00-14:00
niedzielaNIECZYNNE

tel. +48 32 469 83 08

Praca w kantorze Żory

Zatrudnimy osobę na stanowisko kasjera walutowego, mile widziany ukończony kurs walutowo-złotówkowy.

tel. +48 602 396 497
praca@kantoryzory.pl

Nasza oferta walutowa:

Aktualnie oferujemy Państwu wymianę 66 walut świata w tym oczywiście i najpolularniejsze : euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski i koronę czeską – możliwość negocjowania cen niezależnie od ilości wymienianej waluty a także możliwość zamiawiania waluty na telefon na późniejszy termin. W naszym serwisie kursy ustalane są na bieżąco na podstawie danych z giełdy walut. Przy wymianie walut egoztycznych może wystąpić chwilowy brak konkretnej waluty.


Jak trafić do kantoru :

Nasz kantor znajduje się w sklepie Biedronka w samym centrum Żor, rondo ulic Stodolna, Kościuszki, Huloki. Przed sklepem znajduje się duży parking dla klientów sklepu oraz naszego kantoru, proszę pamietać iż godziny pracy różnią się od godzin pracy sklepu.


Zostań naszym klientem

Dla naszych stałych klientów proponujemy zawsze lepszy kurs kupna lub sprzedaży walut oferowanych w naszym kantorze, zapytaj się o kartę stałego klienta, zapraszamy również inne kantory w Żorach do współpracy w ramach kupna i sprzedaży walut.

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.