tel. +48 504 114 267
Sobota 9:00-14:00
44-240 Żory ul. Kościuszki 24
324418099@kantoryzory.pl
Ostateczna cena kupna lub sprzedaży podana jest przy okienku w kantorze lub telefonicznie, możliwość negocjacji ceny.
aktualizacja : 2019-08-17 13:55:33
Ceny hurtowe
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.300004.35000
USA dolarUSD3.894003.94000
Czechy koronaCZK0.165000.16900
Wielka Brytania funtGBP4.720004.78000
Szwajcaria frankCHF3.968104.00810
Dania koronaDKK0.561000.58500
Szwecja koronaSEK0.390000.41300
Norwegia koronaNOK0.428900.44290
Kanada dolarCAD2.914602.96460
Węgry forintHUF0.013000.01390
Australia dolarAUD2.620002.69000
Chorwacja kunaHRK0.582000.62900
Japonia jenJPY0.035700.03770
Ukraina hrywnaUAH0.150000.16200
Bułgaria lewBGN2.160002.31000
Rosja rubelRUB0.057500.06150
Turcja liraTRY0.700000.76000
Izrael szeklaILS1.046001.09000
Albania lekALL0.037000.04300
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.240004.38000
USA dolarUSD3.820003.96000
Czechy koronaCZK0.164000.17200
Wielka Brytania funtGBP4.660004.80000
Szwajcaria frankCHF3.900004.04000
Dania koronaDKK0.550000.59500
Szwecja koronaSEK0.380000.43000
Norwegia koronaNOK0.420000.45500
Kanada dolarCAD2.850002.98000
Węgry forintHUF0.012900.01410
Australia dolarAUD2.560002.71000
Chorwacja kunaHRK0.555000.65000
Japonia jenJPY0.032000.03780
Ukraina hrywnaUAH0.148000.16800
Rumunia lejRON0.880000.96000
Bułgaria lewBGN2.150002.35000
Rosja rubelRUB0.054000.06500
Egipt funtEGP0.180000.29500
Turcja liraTRY0.645000.77000
Meksyk pesoMXN0.170000.25000
Chiny juanCNY0.530000.58700
Izrael szeklaILS1.036001.12700
Dominikana pesoDOP0.070000.09000
Albania lekALL0.034000.04600
Honkong dolarHKD0.425000.53000
Indie rupiaINR0.051000.06000
Brazylia realBRL0.950001.08000
Bośnia i Hercegowina markaBAM2.200002.33000
Arabia Saudyjska rialSAR0.920001.06000
Jordania dinarJOD5.100005.85000
Nowa Zelandia dolarNZD2.400002.59000
Korea Południowa wonKRW0.003000.00360
Macedonia denarMKD0.066000.08400
Indonezja rupiaIDR0.000220.00030
Singapur dolarSGD2.700002.85000
Kazachstan tengeKZT0.009000.01200
Islandia koronaISK0.029000.03490
Białoruś rubelBYN1.700001.97000
Serbia dinarRSD0.033000.04200
Malezja ringgitMYR0.820001.03000
RPA randZAR0.220000.33000
Gruzja lariGEL1.380001.59000
Kenia szylingKES0.034000.04300
Maroko dirhamMAD0.350000.46000
Tajlandia bahtTHB0.122000.13300
ZEA dirhamAED1.004501.07700
Mauritius rupiaMUR0.090000.14000
Filipiny pesoPHP0.065000.08400
Katar rialQAR0.900001.08000
Wietnam dongVND0.000130.00021
Tajwan dolarTWD0.105000.12400
Tunezja dinarTND0.500001.45000
Peru solPEN1.100001.29500
Barbados dolarBBD1.400002.30000
Seszele rupiaSCR0.220000.35000
Oman rialOMR8.5000011.00000
Mołdawia lejMDL0.150000.28000
Kuwejt dinarKWD9.0000014.00000
Jamajka dolarJMD0.020000.03800
Kolumbia pesoCOP0.001000.00150
Kuba pesoCUC3.200004.50000
Chile pesoCLP0.004500.00680
Brunei dolarBND2.250003.00000
Bahrajn dinarBHD7.5000013.00000
Armenia dramAMD0.006000.00900
Argentyna pesoARS0.060000.16000
Gibraltar funtGIP3.500004.90000
Libia dinarLYD1.800003.00000
Nigeria nairaNGN0.004000.01400
Tanzania szylingTZS0.001000.00220
Uzbekistan sumUZS0.000250.00050
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR3.000004.39000
USA dolarUSD3.800004.20000
Czechy koronaCZK0.100000.17200
Wielka Brytania funtGBP3.500005.00000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaKupnoSprzedaż
Falklandy funtFKP3.000004.70000
SHP3.000004.70000
Wyspy Man funtIMP3.000004.96000
Guernsey funtGGP3.000004.80000
Jersey funtJEP3.000004.96000
Niemcy markaDEM1.400002.00000
Łotwa łatLVL4.00000brak
Litwa litLTL1.00000brak
Anglia stary funtGBS3.000004.90000
Austria szylingATS0.150000.26000
Słowenia tolarSIT0.01000brak
Belgia frankBEF0.06500brak
Dania stara koronaDKS0.40000brak
Hiszpania pesetaESP0.01500brak
Holandia guldenNLG1.31000brak
Japonia stary jenJPS0.020000.03500
Luksemburg frankLUF0.06000brak
Norwegia stara koronaNOS0.30000brak
Korona słowackaSKK0.08000brak
Węgry stary forintHUS0.010000.01330
Estonia koronaEEK0.18000brak
Wygląd kantoru

Kantory MAX Żory

Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę


Internetowy kantor MAX

Czynne
poniedziałek9:00-18:00
wtorek9:00-18:00
środa9:00-18:00
czwartekŚwięto
piątek9:00-18:00
sobota9:00-14:00
niedzielanieczynne

tel. +48 32 469 83 08

Przelicznik walut hurt

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Przelicznik walut detal

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Praca w kantorze Żory

Zatrudnimy osobę na stanowisko kasjera walutowego, mile widziany ukończony kurs walutowo-złotówkowy.

tel. +48 602 396 497
praca@kantoryzory.pl

Nasza oferta walutowa:

Aktualnie oferujemy Państwu wymianę 66 walut świata w tym oczywiście i najpolularniejsze : euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski i koronę czeską – możliwość negocjowania cen niezależnie od ilości wymienianej waluty a także możliwość zamiawiania waluty na telefon na późniejszy termin. W naszym serwisie kursy ustalane są na bieżąco na podstawie danych z giełdy walut. Przy wymianie walut egoztycznych może wystąpić chwilowy brak konkretnej waluty.


Jak trafić do kantoru :

Nasz kantor znajduje się w sklepie Biedronka w samym centrum Żor, rondo ulic Stodolna, Kościuszki, Huloki. Przed sklepem znajduje się duży parking dla klientów sklepu oraz naszego kantoru, proszę pamietać iż godziny pracy różnią się od godzin pracy sklepu.


Zostań naszym klientem

Dla naszych stałych klientów proponujemy zawsze lepszy kurs kupna lub sprzedaży walut oferowanych w naszym kantorze, zapytaj się o kartę stałego klienta, zapraszamy również inne kantory w Żorach do współpracy w ramach kupna i sprzedaży walut.

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.