tel. +48 504 114 267
Niedziela
44-240 Żory ul. Kościuszki 24
324418099@kantoryzory.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
aktualizacja : 2020-10-31 17:03:20
Ceny hurtowe
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.59904.6270
USA DolarUSD13.94203.9760
Czechy KoronaCZK10.16620.1693
Wielka Brytania FuntGBP15.09505.1380
Szwajcaria FrankCHF14.28864.3306
Albania LekALL100330.0000480.0000
Australia DolarAUD12.73162.8116
Bułgaria LewBGN12.26452.3745
Chorwacja KunaHRK10.58200.6190
Dania KoronaDKK10.61690.6237
Gruzja LariGEL11.01001.3100
Izrael SzeklaILS11.09001.1600
Kanada DolarCAD12.92102.9960
Norwegia koronaNOK10.40770.4182
Rosja RubelRUB10.04840.0505
Szwecja koronaSEK10.44290.4489
Węgry ForintHUF1001.21001.3000
Chiny JuanCNY10.55700.5630
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.55004.6350
USA DolarUSD13.88003.9900
Czechy KoronaCZK10.16400.1740
Wielka Brytania FuntGBP15.03005.1800
Szwajcaria FrankCHF14.22004.3700
Albania LekALL1003.00004.8000
Australia DolarAUD12.65002.8500
Bułgaria LewBGN12.20002.4500
Chorwacja KunaHRK10.55000.6600
Dania KoronaDKK10.58000.6300
Gruzja LariGEL11.01001.6000
Izrael SzeklaILS10.93001.2000
Japonia JenJPY1003.30003.9000
Kanada DolarCAD12.85003.0000
Norwegia koronaNOK10.39000.4280
Rosja RubelRUB10.04100.0645
Szwecja koronaSEK10.42000.4600
Tajlandia BahtTHB10010.000013.5000
Turcja LiraTRY103.50007.0000
Ukraina HrywnaUAH10012.000014.9000
Węgry ForintHUF1001.20001.4000
ZEA DirhamAED10.93001.0850
Rumunia lejRON10084.000097.0000
Meksyk pesoMXN10012.000024.0000
Chiny JuanCNY10.46000.6400
Arabia Saudyjska rialSAR10.84001.1700
Argentyna PesoARS10.02500.1100
Armenia DramAMD10.00550.0099
Azerbejdżan ManatAZN11.60002.5000
Bahrajn DinarBHD17.850812.2611
Barbados DolarBBD11.80002.3000
Belize DolarBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN11.07001.7000
BiH MarkaBAM12.12002.5000
Boliwia BolivianoBOB10.40000.6500
Bostwana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.58000.7900
Brunei DolarBND12.50003.5000
Chile PesoCLP10.00360.0064
Dominikana PesoDOP10.05800.0950
Egipt FuntEGP10.19000.3200
Fidżi DolarFJD11.31242.0024
Filipiny pesoPHP10.06500.0900
Frank CFA Afryka SrodkowaXAF10.00420.0079
Gambia DalasiGMD10.07310.0890
Gwatemala QuetzalGTQ10.45000.5700
Gwinea FrankGNF1000.01860.0476
Honkong DolarHKD10.42000.5500
Indie RupiaINR10.04010.0595
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Islandia KoronaISK10.01790.0299
Jamajka DolarJMD10.02000.0290
Jordania DinarJOD14.55005.8900
Kambodża RielKHR10.00070.0013
Katar rialQAR10.82001.1200
Kazachstan TengeKZT10.00500.0120
Kenia SzylingKES10.02500.0450
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.25000.3850
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.000014.0000
Macedonia DenarMKD10.05000.0800
Malediwy rupiaMVR10.20000.3200
Malezja ringgitMYR10.80001.0500
Maroko DirhamMAD10.34000.4800
Mauritius rupiaMUR10.07000.1200
Mołdawia LejMDL10.18000.2700
Nigeria nairaNGN10.00300.0130
Nowa Zelandia dolarNZD12.30002.5500
Oman rialOMR17.600011.2000
Pakistan rupiaPKR10.02000.0310
Paragwaj guaraniPYG1.0000.58000.6900
Peru solPEN10.88001.2200
RPA RandZAR10.17000.2800
RZP EscudoCVE10.03060.0516
Serbia DinarRSD10.03200.0420
Seszele rupiaSCR10.15000.3600
Singapur dolarSGD12.40003.1000
Sir Lanka RupiaLKR10.01500.0350
Tajwan DolarTWD10.10000.1500
Tunezja DinarTND11.22001.5700
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Wietnam DongVND1.0000.07000.2200
Wyspy Salomona dolarSBD10.42000.5500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.4500
USA DolarUSD13.65004.3000
Czechy KoronaCZK10.10000.1750
Wielka Brytania FuntGBP13.50005.0900
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
Ceny hurtowe
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.75005.0300
Australia stary DolarAUD11.85002.6200
Austria SzylingATS10.23000.2750
Belgia FrankBEF10.07900.0930
Dania stara KoronaDKK10.43000.5000
Czechy stara KoronaCZK10.12000.1600
Chorwacja stara KunaHRK10.41000.5500
Estonia KoronaEEK10.20400.2390
Holandia guldenNLG10.62001.7000
Hongkong stary DolarHKD10.31000.4600
Irlandia stary FuntIEP13.60004.7500
Japonia stary JenJPY10.02400.0335
Kanada stary DolarCAD12.10002.7900
Litwa LitLTL10.92001.0800
Luksemburg FrankLUF10.07900.0930
Łotwa ŁatLVL14.50005.3200
Niemcy MarkaDEM11.70001.9500
Norwegia stara koronaNOK10.31000.3870
Nowa Zelandia stary dolarNZD11.70002.4300
Korona SłowackaSKK10.10600.1240
Słowenia TolarSIT10.01320.0156
Szwajcaria stary FrankCHF13.00004.0500
Węgry stary ForintHUF10.00920.0110
Wyspy Man FuntIMP14.60004.9000
Szkocja funtSCP14.77005.0700
Jersey FuntJEP14.60004.9000
Irlandia FuntIEP14.60004.9000
Guernsey FuntGGP14.60004.9000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.00005.0500
Australia stary DolarAUD11.82002.6500
Austria SzylingATS10.22000.2800
Belgia FrankBEF10.07500.0940
Dania stara KoronaDKK10.41000.5500
Czechy stara KoronaCZK10.11000.1620
Chorwacja stara KunaHRK10.40000.5800
Estonia KoronaEEK10.20000.2400
Holandia guldenNLG10.60001.7100
Hongkong stary DolarHKD10.27000.4700
Irlandia stary FuntIEP13.50004.7600
Japonia stary JenJPY10.02300.0340
Kanada stary DolarCAD12.00002.8000
Litwa LitLTL10.90001.0900
Luksemburg FrankLUF10.07600.0950
Łotwa ŁatLVL14.46005.3250
Niemcy MarkaDEM11.65002.0000
Norwegia stara koronaNOK10.30000.3900
Nowa Zelandia stary dolarNZD11.45002.4350
Korona SłowackaSKK10.10300.1250
Słowenia TolarSIT10.01300.0158
Szwajcaria stary FrankCHF12.90004.0700
Węgry stary ForintHUF10.00900.0115
Wyspy Man FuntIMP14.59004.9200
Szkocja funtSCP14.75005.0900
Jersey FuntJEP14.59004.9200
Irlandia FuntIEP14.59004.9500
Guernsey FuntGGP14.59004.9200
Wygląd kantoru

Kantory MAX Żory

Ostateczna cena kupna lub sprzedaży podana jest przy okienku w kantorze lub telefonicznie.


Internetowy kantor MAX

Czynne
poniedziałek9:00-18:00
wtorek9:00-18:00
środa9:00-18:00
czwartek9:00-18:00
piątek9:00-18:00
sobota9:00-17:00
niedzielaNIECZYNNE

tel. +48 32 469 83 08

Praca w kantorze Żory

Zatrudnimy osobę na stanowisko kasjera walutowego, mile widziany ukończony kurs walutowo-złotówkowy.

tel. +48 602 396 497
praca@kantoryzory.pl

Nasza oferta walutowa:

Aktualnie oferujemy Państwu wymianę 66 walut świata w tym oczywiście i najpolularniejsze : euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski i koronę czeską – możliwość negocjowania cen niezależnie od ilości wymienianej waluty a także możliwość zamiawiania waluty na telefon na późniejszy termin. W naszym serwisie kursy ustalane są na bieżąco na podstawie danych z giełdy walut. Przy wymianie walut egoztycznych może wystąpić chwilowy brak konkretnej waluty.


Jak trafić do kantoru :

Nasz kantor znajduje się w sklepie Biedronka w samym centrum Żor, rondo ulic Stodolna, Kościuszki, Huloki. Przed sklepem znajduje się duży parking dla klientów sklepu oraz naszego kantoru, proszę pamietać iż godziny pracy różnią się od godzin pracy sklepu.


Zostań naszym klientem

Dla naszych stałych klientów proponujemy zawsze lepszy kurs kupna lub sprzedaży walut oferowanych w naszym kantorze, zapytaj się o kartę stałego klienta, zapraszamy również inne kantory w Żorach do współpracy w ramach kupna i sprzedaży walut.

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.