tel. +48 32 441 80 99
Sobota 9:00-14:00
44-240 Żory ul. Kościuszki 24
324418099@kantoryzory.pl
aktualizacja : 2019-03-22 17:49:04
Ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.270004.31500
USA dolarUSD3.770003.83000
Czechy koronaCZK0.164500.16750
Wielka Brytania funtGBP4.970005.03000
Szwajcaria frankCHF3.780003.84500
Dania koronaDKK0.571000.58000
Szwecja koronaSEK0.402900.41590
Norwegia koronaNOK0.441200.45420
Kanada dolarCAD2.810002.86500
Węgry forintHUF0.013200.01390
Australia dolarAUD2.660002.72500
Chorwacja kunaHRK0.565000.61000
Japonia jenJPY0.032500.03560
Ukraina hrywnaUAH0.136000.14400
Rumunia lejRON0.877100.92710
Bułgaria lewBGN2.153102.24310
Rosja rubelRUB0.056400.06040
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.200004.34000
USA dolarUSD3.700003.85000
Czechy koronaCZK0.162000.17000
Wielka Brytania funtGBP4.900005.05000
Szwajcaria frankCHF3.730003.87000
Dania koronaDKK0.550000.60000
Szwecja koronaSEK0.380000.44000
Norwegia koronaNOK0.415000.46000
Kanada dolarCAD2.750002.90000
Węgry forintHUF0.012800.01420
Australia dolarAUD2.600002.75000
Chorwacja kunaHRK0.550000.63000
Japonia jenJPY0.032000.03700
Ukraina hrywnaUAH0.130000.15200
Rumunia lejRON0.860000.96000
Bułgaria lewBGN2.100002.30000
Rosja rubelRUB0.050000.06500
Egipt funtEGP0.180000.29500
Turcja liraTRY0.650000.77000
Meksyk pesoMXN0.170000.24000
Chiny juanCNY0.529000.58000
Izrael szeklaILS1.000001.10000
Dominikana pesoDOP0.070000.09000
Albania lekALL0.030000.04100
Honkong dolarHKD0.420000.52000
Indie rupiaINR0.051000.06000
Brazylia realBRL0.980001.09000
Bośnia i Hercegowina markaBAM2.100002.35000
Arabia Saudyjska rialSAR0.900001.05000
Jordania dinarJOD5.100005.85000
Nowa Zelandia dolarNZD2.540002.68000
Korea Południowa wonKRW0.003000.00365
Macedonia denarMKD0.065000.08000
Indonezja rupiaIDR0.000220.00030
Singapur dolarSGD2.650002.87000
Kazachstan tengeKZT0.009000.01200
Islandia koronaISK0.027000.03600
Białoruś rubelBYN1.650001.90000
Serbia dinarRSD0.033000.04200
Malezja ringgitMYR0.820001.03000
RPA randZAR0.220000.33000
Gruzja lariGEL1.400001.60000
Kenia szylingKES0.034000.04400
Maroko dirhamMAD0.350000.46000
Tajlandia bahtTHB0.115000.13000
ZEA dirhamAED1.000001.09000
Mauritius rupiaMUR0.100000.13000
Filipiny pesoPHP0.063000.08500
Katar rialQAR0.900001.08000
Wietnam dongVND0.000130.00022
Tajwan dolarTWD0.100000.13200
Tunezja dinarTND0.500001.50000
Peru solPEN1.100001.25000
Barbados dolarBBD1.400002.30000
Seszele rupiaSCR0.220000.35000
Oman rialOMR8.5000011.00000
Mołdawia lejMDL0.150000.28000
Kuwejt dinarKWD9.0000014.00000
Jamajka dolarJMD0.020000.03800
Kolumbia pesoCOP0.000980.00150
Kuba pesoCUC3.200004.50000
Chile pesoCLP0.004500.00680
Brunei dolarBND2.250003.00000
Bahrajn dinarBHD7.5000013.00000
AMD0.006000.00900
Argentyna pesoARS0.060000.16000
Gibraltar funtGIP3.500004.90000
Libia dinarLYD1.800003.00000
Nigeria nairaNGN0.004000.01500
Tanzania szylingTZS0.001000.00220
Uzbekistan sumUZS0.000250.00050
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR3.000004.34000
USA dolarUSD3.700004.10000
Czechy koronaCZK0.100000.17000
Wielka Brytania funtGBP3.500005.05000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaKupnoSprzedaż
Wygląd kantoru

Kantory MAX Żory


Czynne
poniedziałek9:00-18:00
wtorek9:00-18:00
środa9:00-18:00
czwartek9:00-18:00
piątek9:00-18:00
sobota9:00-14:00
niedzielanieczynne

tel. +48 32 469 83 08

Przelicznik walut hurt

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Przelicznik walut detal

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Praca w kantorze Żory

Zatrudnimy osobę na stanowisko kasjera walutowego, mile widziany ukończony kurs walutowo-złotówkowy.

tel. +48 602 396 497
praca@kantoryzory.pl

Nasza oferta walutowa:

Aktualnie oferujemy Państwu wymianę 66 walut świata w tym oczywiście i najpolularniejsze : euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski i koronę czeską – możliwość negocjowania cen niezależnie od ilości wymienianej waluty a także możliwość zamiawiania waluty na telefon na późniejszy termin. W naszym serwisie kursy ustalane są na bierząco na podstawie danych z giełfy walut. Przy wymianie walut egoztycznych może wystąpić chwilowy brak konkretnej waluty.


Jak trafić do kantoru :

Nasz kantor znajduje się w sklepie Biedronka w samym centrum Żor, rondo ulic Stodolna, Kościuszki, Huloki. Przed sklepem znajduje się duży parking dla klientów sklepu oraz naszego kantoru, proszę pamietać iż godziny pracy różnią się od godzin pracy sklepu.


Zostań naszym klientem

Dla naszych stałych klientów proponujemy zawsze lepszy kurs kupna lub sprzedaży walut oferowanych w naszym kantorze, zapytaj się o kratę stałego klienta, zapraszamy również inne kantory w Żorach do współpracy w ramach kupna i sprzedaży walut.

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.