tel. +48 504 114 267
Poniedziałek 9:00-18:00
44-240 Żory ul. Kościuszki 24
324418099@kantoryzory.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
aktualizacja : 2021-06-14 17:26:14
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.49204.5200
USA DolarUSD13.69003.7500
Kanada DolarCAD13.00003.0700
Australia DolarAUD12.82002.8800
Czechy KoronaCZK10.17450.1773
Szwajcaria FrankCHF14.10504.1550
Wielka Brytania FuntGBP15.18505.2590
Dania KoronaDKK10.59700.6100
Szwecja koronaSEK10.43900.4480
Norwegia koronaNOK10.43600.4480
ZEA DirhamAED10.97001.0900
Chiny JuanCNY10.56500.5920
Izrael SzeklaILS11.04001.1800
Japonia JenJPY10032.000036.0000
Meksyk pesoMXN10018.000021.5000
Rosja RubelRUB10.04900.0560
Turcja LiraTRY104.20004.9400
Ukraina HrywnaUAH10013.010013.8500
Bułgaria LewBGN12.26502.3800
Chorwacja KunaHRK10.60600.6350
Węgry ForintHUF1001.23001.2900
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.47004.5300
USA DolarUSD13.67003.7600
Kanada DolarCAD12.95003.1500
Australia DolarAUD12.80003.0200
Czechy KoronaCZK10.17430.1779
Albania LekALL1003.00004.4400
Szwajcaria FrankCHF14.05004.1700
Wielka Brytania FuntGBP15.17205.2700
Dania KoronaDKK10.59500.6290
Szwecja koronaSEK10.43000.4580
Norwegia koronaNOK10.43500.4590
ZEA DirhamAED10.90001.1500
Chiny JuanCNY10.45000.6500
Izrael SzeklaILS10.95001.2300
Japonia JenJPY1003.00003.9000
Meksyk pesoMXN10018.500023.9000
Rosja RubelRUB10.04500.0600
Turcja LiraTRY104.10005.5000
Ukraina HrywnaUAH10012.700014.9000
Bułgaria LewBGN12.29002.3600
Chorwacja KunaHRK10.57000.6400
Tajlandia BahtTHB10010.000013.7000
Węgry ForintHUF1001.20001.3800
Gruzja LariGEL11.01001.4500
Rumunia lejRON10084.000098.0000
Arabia Saudyjska rialSAR10.84001.1500
Argentyna PesoARS10.01000.0800
Armenia DramAMD10.00500.0099
Azerbejdżan ManatAZN11.55002.2550
Bahrajn DinarBHD17.361611.7718
Barbados DolarBBD11.70002.3000
Belize DolarBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN10.70001.4900
BiH MarkaBAM12.02002.5500
Boliwia BolivianoBOB10.40000.6500
Bostwana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.60000.9900
Brunei DolarBND12.50003.5000
Chile PesoCLP10.00300.0054
Dominikana PesoDOP10.06400.0850
Egipt FuntEGP10.22000.3000
Fidżi DolarFJD11.31152.0015
Filipiny pesoPHP10.06000.0880
Frank CFA Afryka SrodkowaXAF10.00420.0079
Gambia DalasiGMD10.05800.0850
Honkong DolarHKD10.38000.5200
Indie RupiaINR10.03300.0570
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Islandia KoronaISK10.02300.0330
Jamajka DolarJMD10.02000.0310
Jordania DinarJOD14.55005.8000
Kambodża RielKHR10.00050.0013
Katar rialQAR10.82001.1200
Kazachstan TengeKZT10.00500.0120
Kenia SzylingKES10.02500.0450
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.20000.3800
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.500014.0000
Macedonia DenarMKD10.05000.0800
Malediwy rupiaMVR10.20000.3200
Malezja ringgitMYR10.50001.0500
Maroko DirhamMAD10.32000.4800
Mauritius rupiaMUR10.07000.1200
Mołdawia LejMDL10.13000.2500
Nigeria nairaNGN10.00300.0130
Nowa Zelandia dolarNZD12.30002.8500
Oman rialOMR17.600011.2000
Pakistan rupiaPKR10.02000.0310
Paragwaj guaraniPYG1.0000.58000.6900
Peru solPEN10.82001.2200
RPA RandZAR10.15000.2900
RZP EscudoCVE10.03060.0516
Serbia DinarRSD10.03200.0420
Seszele rupiaSCR10.15000.3600
Singapur dolarSGD12.20002.8900
Sir Lanka RupiaLKR10.01300.0250
Tajwan DolarTWD10.08500.1500
Tunezja DinarTND11.22001.5700
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Wietnam DongVND1.0000.08000.2200
Wyspy Salomona dolarSBD10.42000.5500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.4500
USA DolarUSD13.65004.2000
Czechy KoronaCZK10.10000.1760
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.0900
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Wycofane banknoty
ceny hurtowe
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.50005.2000
Szwajcaria frank 8 seriaCHF813.70004.0500
Australia stary DolarAUD11.82002.7800
Austria SzylingATS10.22000.2900
Belgia FrankBEF10.07900.0960
Dania stara KoronaDKK10.42000.5300
Czechy stara KoronaCZK10.12000.1630
Chorwacja stara KunaHRK10.41000.5900
Estonia KoronaEEK10.20200.2900
Holandia guldenNLG10.61001.9500
Hongkong stary DolarHKD10.28000.4750
Irlandia stary FuntIEP13.52005.3000
Japonia stary JenJPY10.02400.0360
Kanada stary DolarCAD12.05002.8800
Litwa LitLTL10.92001.1300
Luksemburg FrankLUF10.07900.0950
Łotwa ŁatLVL14.47005.4800
Niemcy MarkaDEM11.65002.4000
Norwegia stara koronaNOK10.35000.4520
Nowa Zelandia stary dolarNZD11.50002.6300
Korona SłowackaSKK10.10200.1300
Słowenia TolarSIT10.01320.0180
Szwajcaria stary FrankCHF12.95004.0900
Węgry stary ForintHUF10.00900.0110
Wyspy Man FuntIMP14.44005.2300
Szkocja funtSCP14.60005.2300
Jersey FuntJEP14.50005.2300
Irlandia FuntIEP14.60005.2300
Guernsey FuntGGP14.44005.2300
Wycofane banknoty
ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.20005.2200
Szwajcaria frank 8 seriaCHF813.50004.0600
Australia stary DolarAUD11.80002.8000
Austria SzylingATS10.20000.3000
Belgia FrankBEF10.07700.0970
Dania stara KoronaDKK10.40000.5500
Czechy stara KoronaCZK10.11000.1650
Chorwacja stara KunaHRK10.40000.6000
Estonia KoronaEEK10.20000.3000
Holandia guldenNLG10.60002.0000
Hongkong stary DolarHKD10.25000.4800
Irlandia stary FuntIEP13.50005.3000
Japonia stary JenJPY10.02300.0380
Kanada stary DolarCAD12.00002.9000
Litwa LitLTL10.90001.1500
Luksemburg FrankLUF10.07700.0960
Łotwa ŁatLVL14.45005.5000
Niemcy MarkaDEM11.60002.5000
Norwegia stara koronaNOK10.30000.4550
Nowa Zelandia stary dolarNZD11.40002.6500
Korona SłowackaSKK10.10000.1320
Słowenia TolarSIT10.01300.0200
Szwajcaria stary FrankCHF12.90004.1000
Węgry stary ForintHUF10.00880.0130
Wyspy Man FuntIMP14.40005.2500
Szkocja funtSCP14.50005.2500
Jersey FuntJEP14.40005.2500
Irlandia FuntIEP14.50005.2500
Guernsey FuntGGP14.40005.2500
Wygląd kantoru

Kantory MAX Żory

Ostateczna cena kupna lub sprzedaży podana jest przy okienku w kantorze lub telefonicznie.

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.


Skup frank szwajcarski 8 seria

Praca w kantorze Żory

Zatrudnimy osobę na stanowisko kasjera walutowego, mile widziany ukończony kurs walutowo-złotówkowy.
praca@kantoryzory.pl

Internetowy kantor MAX

Czynne
poniedziałek9:00-18:00
wtorek9:00-18:00
środa9:00-18:00
czwartek9:00-18:00
piątek9:00-18:00
sobota9:00-18:00
niedzielaNIECZYNNE

tel. +48 32 469 83 08

Nasza oferta walutowa:

Aktualnie oferujemy Państwu wymianę 66 walut świata w tym oczywiście i najpolularniejsze : euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski i koronę czeską – możliwość negocjowania cen niezależnie od ilości wymienianej waluty a także możliwość zamiawiania waluty na telefon na późniejszy termin. W naszym serwisie kursy ustalane są na bieżąco na podstawie danych z giełdy walut. Przy wymianie walut egoztycznych może wystąpić chwilowy brak konkretnej waluty.


Jak trafić do kantoru :

Nasz kantor znajduje się w sklepie Biedronka w samym centrum Żor, rondo ulic Stodolna, Kościuszki, Huloki. Przed sklepem znajduje się duży parking dla klientów sklepu oraz naszego kantoru, proszę pamietać iż godziny pracy różnią się od godzin pracy sklepu.


Zostań naszym klientem

Dla naszych stałych klientów proponujemy zawsze lepszy kurs kupna lub sprzedaży walut oferowanych w naszym kantorze, zapytaj się o kartę stałego klienta, zapraszamy również inne kantory w Żorach do współpracy w ramach kupna i sprzedaży walut.

Facebook | Regulamin | Polityka cookies Gdzie wymienić walutę
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.